اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 07 بهمن 1398
26 تیر 1398 26 تیر 1398
17:18 17:18

چرا بارسا در جذب نیمار تردید دارد؟

مسئولان بارسا هرچند به علاقه نیمار برای بازگشت به کاتالونیا باور دارند ولی نا حاضرند برای خرید او پولی خرج کنند نه حاضرند ریسک مصدومیت‌های پی در پی او را بپذیرند.

به گزارش سلام نو، به نقل از آاس، نیمار قصد دارد همین تابستان از پی اس جی جدا شود و کسی در آن تردید ندارد. او در ملاقات اخیر با مدیر ورزشی پی اس جی گفته است که دیگر تمایلی برای ماندن ندارد. نیمار بارسا را بهترین مقصد می داند ولی به دلایلی شاید این بازگشت غیرممکن باشد.

بارسلونا حاضر نیست حتی یک یورو برای جذب نیمار هزینه کند و این کار را تنها با معاوضه بازیکن انجام خواهد داد. پی اس جی با این موضوع مخالفت است و حداقل 222 میلیون یورو برای فروش او می خواهد.

دلیل دیگر بارسا تردیدها در مورد وضعیت پای راست نیمار است. او در اولین فصل حضورش در پی اس جی، از ناحیه استخوان متاتارس پای راست دچار شکستگی شد و ضمن جراحی، ادامه فصل را از دست داد. فصل گذشته نیز او بار دیگر از همین ناحیه مصدوم شد ولی این بار تصمیم گرفت جراحی نکند و با فیزیوتراپی نزدیک به 4 ماه به دور از میادین ماند.

در حالی که نیمار خود را برای کوپا آمه ریکا آماده می کرد، این بار از ناحیه مچ پا آسیب دید و این رقابت ها را از دست داد. در بارسلونا بر این باورند که نیمار این بار هم از ناحیه متاتارس پای راست آسیب دیده ولی پزشکان ترجیح داده اند این مساله را فاش نکنند.

سران باشگاه کاتالان از چندین متخصص که روی پای نیمار کار کرده اند در مورد وضعیت مصدومیت او تحقیقاتی داشته اند و حالا علاوه بر مسائل مالی، به دلیل ترس از بازگشت مصدومیت نیمار، تمایل زیادی به جذب او ندارند. بارسا حاضر نیست 222 میلیون یورو برای بازیکنی هزینه کند که در دو سال، سه بار از یک ناحیه دچار مصدومیت شده است.

اخبار مرتبط

icon news

نیمار: از دست دادن برایانت شکستی بزرگ برای دنیای ورزش است

تیمار بعد از پایان بازی برابر لیل به خبرنگاران توضیح داد واکنش ناراحت کننده‌ای که بعد...

زیدان به سرنوشت والورده دچار می‌شود؟

فعلا هواداران رئال بیش از آنکه از موفقیت تیمشان رضایت داشته باشند از بحرانی که امروز ...

سرمربی بارسلونا اخراج شد، ستین جایش را گرفت!

ارنستو والورده بعد از دو و نیم فصل از بارسلونا جدا شد و کیکه ستین جایگزین وی شد.

شرط عجیب جدایی دمبله از بارسلونا!

بارسلونا قصد فروش عثمان دمبله را با وجود عملکرد ناامید کننده ای که در آبی اناری‌ها دا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news