اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

شنبه
شنبه 02 شهریور 1398
26 تیر 1398 26 تیر 1398
17:18 17:18

چرا بارسا در جذب نیمار تردید دارد؟

مسئولان بارسا هرچند به علاقه نیمار برای بازگشت به کاتالونیا باور دارند ولی نا حاضرند برای خرید او پولی خرج کنند نه حاضرند ریسک مصدومیت‌های پی در پی او را بپذیرند.

به گزارش سلام نو، به نقل از آاس، نیمار قصد دارد همین تابستان از پی اس جی جدا شود و کسی در آن تردید ندارد. او در ملاقات اخیر با مدیر ورزشی پی اس جی گفته است که دیگر تمایلی برای ماندن ندارد. نیمار بارسا را بهترین مقصد می داند ولی به دلایلی شاید این بازگشت غیرممکن باشد.

بارسلونا حاضر نیست حتی یک یورو برای جذب نیمار هزینه کند و این کار را تنها با معاوضه بازیکن انجام خواهد داد. پی اس جی با این موضوع مخالفت است و حداقل 222 میلیون یورو برای فروش او می خواهد.

دلیل دیگر بارسا تردیدها در مورد وضعیت پای راست نیمار است. او در اولین فصل حضورش در پی اس جی، از ناحیه استخوان متاتارس پای راست دچار شکستگی شد و ضمن جراحی، ادامه فصل را از دست داد. فصل گذشته نیز او بار دیگر از همین ناحیه مصدوم شد ولی این بار تصمیم گرفت جراحی نکند و با فیزیوتراپی نزدیک به 4 ماه به دور از میادین ماند.

در حالی که نیمار خود را برای کوپا آمه ریکا آماده می کرد، این بار از ناحیه مچ پا آسیب دید و این رقابت ها را از دست داد. در بارسلونا بر این باورند که نیمار این بار هم از ناحیه متاتارس پای راست آسیب دیده ولی پزشکان ترجیح داده اند این مساله را فاش نکنند.

سران باشگاه کاتالان از چندین متخصص که روی پای نیمار کار کرده اند در مورد وضعیت مصدومیت او تحقیقاتی داشته اند و حالا علاوه بر مسائل مالی، به دلیل ترس از بازگشت مصدومیت نیمار، تمایل زیادی به جذب او ندارند. بارسا حاضر نیست 222 میلیون یورو برای بازیکنی هزینه کند که در دو سال، سه بار از یک ناحیه دچار مصدومیت شده است.

اخبار مرتبط

icon news

درخواست دستمزد نجومی نیمار از بارسا و رئال

جوزپ پدررول مجری برنامه معروف ال چیرینگیتو مدعی شده که نیمار برای انتقال به بارسلونا ...

خشم بارسا از ستاره دردسرساز فرانسوی

بی‌نظمی عجیب و غریب دمبله ستاره جوان و فرانسوی بارسا باعث شده تا مسئولان بارسا در نشس...

ونگر می‌خواست آرسنال مثل بارسا بازی کند

مارتین کیون معتقد است که ونگر به بارسا علاقه داشت و می‌خواست سبک آنها را کپی کند و ای...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news