اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

شنبه
شنبه 02 شهریور 1398
26 تیر 1398 26 تیر 1398
17:34 17:34

یک گزارشگر خانم در ورزشگاه آزادی

در ادامه حواشی مربوط به حضور زنان در اتفاقی جالب یک گزارشگر خانم پایش به ورزشگاه آزادی رسید. الهام منصوری، گزارشگر رادیو ورزش کسی بود که به عنوان اولین خانم گزارشگر ورزشی به ورزشگاه آزادی رفت.

به گزارش سلام نو، گویا موضوع خانم ها و سکوهای ورزشگاه آزادی قرار نیست کمی کمرنگ شود موضوعی که حرف ها و بحث های زیادی این روزها به وجود آورد و جالب اینکه وقتی یک ورزشگاه خالی را روبروی خود می بینیم باز هم همین موضوع خانم ها و ورزشگاه آزادی باز هم خودنمایی می کند مانند اتفاق جالبی که در جریان دیدار تیم های ملی و امید ایران افتاد که تعریف آن خالی از لطف به نظر نمی رسد.

دیدار دو تیم به پایان رسیده بود و در تلاش بودیم تا از میان نیروهای حفاظت فیزیکی و تعداد مهمان های حاضر بر روی سکوهای ویژه خود را به پلکان ورود به زمین برسانیم و بدین ترتیب راهی منطقه میکسدزون شویم. از آنجایی که همیشه عادت داریم چه با تماشاگر و چه بدون تماشاگر دقایقی روی پله ها معطل بمانیم تا بتوانیم اجازه ورود به پلکان را پیدا کنیم این بار با یک خانم روبرو شدیم که در حال صحبت با نیروهای حفاظت فیزیکی و حراستی بود.

به ایشان نزدیک شدیم و از او می پرسیم اینجا چه می کند و صدایی آشنا، الهام منصوری، گزارشگر رادیو ورزش پاسخ ما را می دهد که پیش از این صدای او را بارها در برنامه های ورزشی این شبکه رادیویی شنیدیم و البته با چهره او آشنایی نداشتیم.

منصوری درباره حضور خود در ورزشگاه می گوید: تابحال هیچ خانم گزارشگری در ورزشگاه آزادی حضور نیافت و من برای اولین بار این کار را کردم. وقتی وارد ورزشگاه شدم خیلی سریع و بدون اینکه بخواهم جلب توجه کنم به اتاق گزارش آمدم و پس از آغاز بازی نیز به گزارش آن برای شبکه رادیویی ورزش پرداختم . الان می توانم بگویم یکی از آرزوهایم را برآورده کردم و این اتفاق برای من به عنوان اولین خانم گزارشگر فوق العاده بود. البته هرچند حضور من خیلی سریع و اتفاقی شد اما بابت آن هم باید از مسئولان هم تشکر کنم./ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

دیدن بازی پرسپولیس در آزادی بدون بلیت

نکته جالب در حاشیه بازی پرسپولیس و پارس جنوبی ورود تماشاگرانی بدونی بلیت به ورزشگاه ب...

طبقه دوم ورزشگاه آزادی هفته دوم لیگ گیت گذاری می شود

مدیر سامانه گیت های هوشمند از گیت گذاری طبقه دوم ورزشگاه آزادی تا دو هفته دیگر خبر دا...

ورزشگاه آزادی برای ورود زنان گیت گذاری شد! +عکس

مدیریت ورزشگاه آزادی اظهار کرد که راه های ورودی مجرا برای زنان در ورزشگاه آزادی گیت گ...

مصرف مواد مخدر، اتفاقی تلخ در ورزشگاه آزادی

چند روزی از اووردوز یک تماشاگر بازی فوتبال در ورزشگاه آزاد می‌گذرد. اتفاقی تلخ که هر ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news