اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 20 آذر 1398
27 تیر 1398 27 تیر 1398
12:20 12:20

چالش پیری برخی از چهره های مشهور

چالش یکی از موضوعاتی است که برخی از چهره های مشهور و کاربران فضای مجازی با دنبال کردن آن دیگران را نیز دعوت به آن کرده و باعث می شوند که بسیاری از افراد چالش را دنبال کنند.

 

چالش جدید پیری یکی از موضوعاتی است که برخی از چهره های مشهور و کاربران آن را دنبال می کنند و می توانند با استفاده از برنامه    Face Application تصویر پیری خود را مشاهده کرده و آن را با دیگران به اشتراک بگذارند.

چالش پیری باعث به وجود آمدن سوالات متفاوتی در ذهن برخی از افراد شده است. آیا پیری دوره زیبایی است یا برخی از افراد از آمدن دوره پیری ناراحت و نگران هستند؟ چالش پیری چه تصویری از این دوره زمانی افراد برای آن ها به وجود می آورد؟

امیررضا مافی در تازه ترین پُست خود یادداشتی درمورد پیری نوشته است که با این سوال مطرح می شود که چرا ما به ملاقات خودمان در پیری می رویم؟ او این موضوع را تنها یک سرگرمی نمی داند و نیازی در افراد می داند که شعله اش در آن ها زبانه می کشد. نیازی عمیق به دیدار آینده. آگاهی از آن و آرامش در پی کشفش؛ زیرا امر مجهول به هراس می انجامد و ما گمان می کنیم فردا مجهول است، حال آنکه اتفاقا آینده اکنون در دست ماست، بی آنکه حواسمان باشد.

امیر رضا مافی در ادامه یادداشت خود به این موضوع که افراد دوست دارند فردای خود را ملاقات کنند افزود: ما دوست داریم فردای خودمان را ملاقات کنیم تا قرار یابیم، ملاقات با خودی که ادامه ی ماست، اما تصویرش جدا از اکنون است. تصویر جالبی از چین و چروکهای صورتمان و القای حس آرامشی که «من» تا پیری تن زنده ام. این تنها یک سرگرمی بامزه نیست، پیروی از الگویی است برای میل به تداوم در هستی تن. الگویی برای به ثمر رسیدن و هر روز را امیدی هست به فردا. امید به اینکه توفیقات را دو چندان کنیم و شکست ها را پیروزی.

وی عکس پیری را آرامشی دانست که فردا را خواهیم دید و حتی ممکن است چه زود دیر شود، پس باید جنبید.

امیر رضا مافی در بخشی دیگر از یادداشت خود نوشت امروز تب ملاقات با چهره پیری تن مان داغ است و مدتی بعد فروکش می کند و حتی فراموش می شود؛ بی آنکه برای ملاقات با «من» مان نیازی احساس کنیم. بی آنکه من مسافران را دریابیم...

وی در پایان نوشت: وقتی هم سن تصویرت شوی، عکس اکنون جوانت را نگاه می کنی و حسرت می خوری که هرچه گذشت بر تن گذشت، چون خوب می دانی وقتی شبیه این تصویر شوی، علی القاعده طبیعت، در فهرست قطعی انتظار مسافران خواهی بود.

امیرمهدی ژوله یکی از چهره های مشهور است که با انتشار این تصویر در چالش پیری حضور پیدا کرد.

هاله سیفی زاده عکسی از پیری خود منتشر کرد.

مهرنازدبیرزاده با انتشار دو تصویر در استوری صفحه شخصی خود نوشت:

من و چالش پیری

خواهر جان فکری به حال ما کن

این چالش بهمون میگه قدر جوونی رو بدونیم و بدونیم قطعا پیری هم زیبایی خودش رو داره

حانیه زاهد در استوری صفحه شخصی خود برای چالش عکس پیری نوشت:

قیافه الانتونم به زور داریم تحمل می کنیم بعد عکس پیریتونو میزارید

والا

رضا مولایی در صفحه شخصی خود با انتشار عکسی از پیری اش نوشت:

چند سال بعد...اگه بزارن زنده بمونیم

نیما کرمی با انتشار عکسی برای چالش پیری نوشت:

پیر شدم، پیر تو ای جوونی

پیر نشو لعنتی

احسان کرمی با انتشار عکسی از خود در چالش عکس پیری حضور پیدا کرد و نوشت:

این هم از چالش پیری من

دیدگاه خود را بنویسید

icon news