اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

چهارشنبه
چهارشنبه 30 مرداد 1398
27 تیر 1398 27 تیر 1398
16:00 16:00

شهروندان مراقب کلاهبرداری‌های پیامکی برای حذف یارانه باشند

بانک ملی ایران نسبت به   کلاهبرداری‌های پیامکی برای  حذف یارانه به مردم هشدار داد.

بانک ملی ایران

به گزارش سلام نو، بنابر اعلام روابط عمومی بانک ملی ایران، بنا بر گزارش‌های رسیده، اخیراً کلاهبرداران در برخی از مناطق محروم و دور افتاده کشور در شگردی جدید، پیامکی با این عنوان که «یارانه شما قطع شده است و جهت اطلاع از یارانه خود به لینک زیر مراجعه فرمایید» از طریق تلفن همراه به مردم ارسال می کنند و با این روش نسبت به سوءاستفاده از حساب مشتریان بانکی اقدام می‌کنند.

در این روش، برخی از مشتریان بدون در نظر گرفتن مخاطرات موجود به آدرس دریافتی مراجعه و اطلاعات حساب و کارت خود نظیر رمز دوم و CVV۲ را ثبت نموده که سارقان و کلاهبرداران پس از جمع آوری اطلاعات مشتریان حساب‌های آنها را تخلیه می‌کنند.

بانک ملی ایران از هموطنان و مشتریان عزیز تقاضا دارد برای پیشگیری از هرگونه کلاهبرداری احتمالی و متضرر شدن، به هیچ عنوان این گونه تماس ها را ترتیب اثر نداده و در صورت دریافت این گونه پیامک های مشکوک هوشیاری لازم را داشته باشند و مراتب را به حراست بانک و یا مسئولان انتظامی گزارش دهند.

بر این اساس بانک ملی ایران تاکید می کند مشتریان گرامی برای پیشگیری از کلاهبرداری های احتمالی و متضرر شدن، اپلیکیشن ۶۰ را از طریق سایت بانک ملی ایران نصب و راه اندازی کنند.

بانک ملی ایران استفاده از اپلیکیشن کاربردی ۶۰ را به عنوان یکی از ابزارهای مفید بر روی گوشی های تلفن همراه به جهت گسترش شیوه های پرداخت و به منظور بالا بردن امنیت تراکنش های بانکی یک گزینه مناسب و منطقی معرفی می‌کند./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

چرا یارانه برخی به اشتباه حذف شده؟

در واریز یارانه مردادماه که قرار بود یارانه 3 دهک پردرآمد حذف شود اما یارانه برخی به ...

یارانه چه کسانی قطع نمی شود؟

گروه هایی که از دریافت یارانه حذف نمی شوند شامل زنانی می شود که سرپرستی خانوار را به ...

یارانه پردرآمدها حذف می‌شود / کارگروه حذف پردرآمدها تشکیل شد

محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه نرخ بیکاری  کاهش یافته ا...

رفع اختلال اینترنتی بانک ملی

اختلالی که از ساعات اولیه صبح در تراکنش‌های اینترنتی بانک ملی پیش آمده بود، ساعاتی پی...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news