اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

دوشنبه
دوشنبه 28 مرداد 1398
27 تیر 1398 27 تیر 1398
19:18 19:18
دی لیخت:

جدایی از آژاکس غم انگیز و گریز ناپذیر بود

ماتایس دی لیخت امروز بعد از حرف و حدیث بسیار به یوونتوس پیوست تا ادامه مسیر حرفه‌ای خود را در ایتالیا پیگیری کند، او جدایی از آژاکس را غم‌انگیز ولی گریز ناپذیر دانست.

به گزارش سلام نو، ماتایس دی لیخت امروز با قراردادی پنج ساله به ارزش 75 میلیون یورو به علاوه 10.5 میلیون یورو بندهای درنظر گرفته شده از آژاکس به یوونتوس پیوست تا دوران حرفه‌ای خود را در ایتالیا دنبال کند.

ستاره هلندی خط دفاعی آژاکس دو شب قبل برای انجام تست های پزشکی وارد تورین شده بود و بالاخره امروز باشگاه یوونتوس اعلام کرد دی لیخت با قراردادی 5 ساله و تا 30 ژوئن 2024 به این تیم ملحق شده است.

او در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «آژاکس تی‌وی» گفت:« من 10 سال در تیم‌های رده پایه آژاکس و سه سال در تیم اصلی این باشگاه بازی کردم اما حالا باید گام بعدی را در دوران حرفه‌ای‌ام بردارم.

همیشه شیفته هنر دفاع کردن ایتالیایی‌‌ها بودم. خیلی از بازیکنانی که به نوعی از  آنها الگوبرداری می‌کردم، ایتالیایی بودند از جمله پائولو مالدینی، فرانکو باره‌سی، آلساندرو نستا، فابیو کاناوارو، گائتانو شیرآ ... حالا هم می‌توانم به الگوبرداری در این زمینه ادامه دهم. عاشق نوع دفاع کردن تیم‌های ایتالیایی هستم.»

دی لیخت ادامه داد:« ترک آژاکس غم‌انگیز بود. من لحظات خوب و بد زیادی را با این تیم تجربه کردم، درست مثل اینکه در ترن هوایی بودم، اما در زندگی لحظاتی می‌آیند که باید مسیرتان را جدا کنید. دلم برای همه تنگ می‌شود، اما کسی نمی‌داند در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.»

اخبار مرتبط

icon news

ایکاردی و رویای ماندن در اینتر

ایکاردی فصل بد، پرحاشیه و پرتنشی در اینتر داشت و حالا با آمدن لوکاکو به درهای خروج از...

دیبالا می‌رود، ایکاردی می‌آید؟

فابیو پاراتیچی مدیر یوونتوس هرچند مذاکره درباره دیبالا را تایید می‌کند اما می‌گوید که...

مدافع نیمکت نشین منچستر سیتی چطور به یوونتوس پیوست؟

یوونتوس در اقدام جالب مدافع نیمکت نشین سیتی را خیرد و دانیلو نیز راهی یوونتوس شد تا د...

پائولو دیبالا به فرانسه می‌رود؟

پائولو دیبالا ستاره خط حمله و میانی یونتوس که تا نزدیکی انتقال به منچستر و تاتنهام پی...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news