اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 18 آذر 1398
28 تیر 1398 28 تیر 1398
15:12 15:12

انتشار نتایج اولیه آزمون دکتری پزشکی

نتایج اولیه آزمون دکتری تخصصی پزشکی منتشر شد لذا پذیرفته شدگان می توانند تا 30 تیرماه انتخاب رشته کنند.

کنکور

به گزارش سلام نو ، آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) و دکتری پژوهشی رشته‌های علوم پایه پزشکی و بهداشت، دندانپزشکی و داروسازی سال ۹۸ در ۶۴ رشته علوم پایه پزشکی و بهداشت، ۲ رشته دندانپزشکی و ۱۳ رشته داروسازی در مناطق ده‌گانه آمایشی در شهرهای تهران (۲ حوزه امتحانی)، تبریز، اصفهان، شیراز، مشهد، اهواز، کرمان، زنجان، ساری و کرمانشاه در روزهای پنجشنبه و جمعه ۳۰ و ۳۱ خردادماه ۹۸ برگزار شد.

بیش از ۶ هزار داوطلب در آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) و دکتری پژوهشی رشته‌های علوم پایه پزشکی و بهداشت، دندانپزشکی و داروسازی سال ۹۸ شرکت کردند.

نتایج اولیه آزمون دکتری تخصصی علوم پایه پزشکی و بهداشت، دندانپزشکی و داروسازی بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شد و داوطلبان مجاز تا یکشنبه ۳۰ تیر ۹۸ فرصت دارند انتخاب رشته خود را به صورت اولویت به صورت اینترنتی درج کنند.

همچنین بر اساس اعلام وزارت بهداشت، اسامی داوطلبان واجد شرایط برای مصاحبه هفته سوم مرداد اعلام شده و مصاحبه هفته چهارم مرداد تا نیمه اول شهریور انجام خواهد شد و نتایج نهایی آزمون دکتری تخصصی علوم پایه پزشکی و بهداشت، دندانپزشکی و داروسازی سال ۹۸ در هفته آخر شهریور منتشر می‌شود.

زمان آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) گروه علوم پزشکی سال ۹۸ به منظور کمک به متقاضیان شرکت در آزمون دکتری تخصصی ساکن در مناطق درگیر با سیل اخیر که قرار بود روزهای ۱۲ و ۱۳ اردیبهشت برگزار شود، به ۳۰ و ۳۱ خرداد ماه امسال موکول شد.

بر اساس برنامه جدید آزمون، آزمون کتبی تمامی رشته‌هایی که روز ۱۲ اردیبهشت ۹۸ برگزار می‌شد، به روز پنجشنبه ۳۰ خرداد ۹۸ و آزمون کتبی رشته‌هایی که روز ۱۳ اردیبهشت برگزار می‌شد نیز به روز جمعه ۳۱ خرداد ۹۸ منتقل شد./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

تکمیل ظرفیت پذیرش دستیار فوق تخصصی چه شرایطی دارد؟

دکتر آبتین حیدرزاده رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت، زمان ثبت نام و شروع دوره...

فردا نتایج آزمون دکتری اعلام می‌شود

۲۵ شهریورماه نتیجه نهایی پذیرفته شدگان دوره دکتری براساس جدول زمان بندی منتشره مرکز س...

دانشجویان با خیالت راحت تحصن کنند!

دانشجویان بعد از تغییرات اعمال شده در شیوه‌نامه جدید شوراهای انضباطی می توانند در تجم...

تمدید ثبت نام مجدد در آزمون دستیاری دندانپزشکی

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت اعلام کرد:   ثبت نام  در آزمون دستیاری دندانپ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news