اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

دوشنبه
دوشنبه 28 مرداد 1398
28 تیر 1398 28 تیر 1398
15:12 15:12

انتشار نتایج اولیه آزمون دکتری پزشکی

نتایج اولیه آزمون دکتری تخصصی پزشکی منتشر شد لذا پذیرفته شدگان می توانند تا 30 تیرماه انتخاب رشته کنند.

کنکور

به گزارش سلام نو ، آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) و دکتری پژوهشی رشته‌های علوم پایه پزشکی و بهداشت، دندانپزشکی و داروسازی سال ۹۸ در ۶۴ رشته علوم پایه پزشکی و بهداشت، ۲ رشته دندانپزشکی و ۱۳ رشته داروسازی در مناطق ده‌گانه آمایشی در شهرهای تهران (۲ حوزه امتحانی)، تبریز، اصفهان، شیراز، مشهد، اهواز، کرمان، زنجان، ساری و کرمانشاه در روزهای پنجشنبه و جمعه ۳۰ و ۳۱ خردادماه ۹۸ برگزار شد.

بیش از ۶ هزار داوطلب در آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) و دکتری پژوهشی رشته‌های علوم پایه پزشکی و بهداشت، دندانپزشکی و داروسازی سال ۹۸ شرکت کردند.

نتایج اولیه آزمون دکتری تخصصی علوم پایه پزشکی و بهداشت، دندانپزشکی و داروسازی بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شد و داوطلبان مجاز تا یکشنبه ۳۰ تیر ۹۸ فرصت دارند انتخاب رشته خود را به صورت اولویت به صورت اینترنتی درج کنند.

همچنین بر اساس اعلام وزارت بهداشت، اسامی داوطلبان واجد شرایط برای مصاحبه هفته سوم مرداد اعلام شده و مصاحبه هفته چهارم مرداد تا نیمه اول شهریور انجام خواهد شد و نتایج نهایی آزمون دکتری تخصصی علوم پایه پزشکی و بهداشت، دندانپزشکی و داروسازی سال ۹۸ در هفته آخر شهریور منتشر می‌شود.

زمان آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) گروه علوم پزشکی سال ۹۸ به منظور کمک به متقاضیان شرکت در آزمون دکتری تخصصی ساکن در مناطق درگیر با سیل اخیر که قرار بود روزهای ۱۲ و ۱۳ اردیبهشت برگزار شود، به ۳۰ و ۳۱ خرداد ماه امسال موکول شد.

بر اساس برنامه جدید آزمون، آزمون کتبی تمامی رشته‌هایی که روز ۱۲ اردیبهشت ۹۸ برگزار می‌شد، به روز پنجشنبه ۳۰ خرداد ۹۸ و آزمون کتبی رشته‌هایی که روز ۱۳ اردیبهشت برگزار می‌شد نیز به روز جمعه ۳۱ خرداد ۹۸ منتقل شد./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

تمدید ثبت نام مجدد در آزمون دستیاری دندانپزشکی

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت اعلام کرد:   ثبت نام  در آزمون دستیاری دندانپ...

اعلام زمان و نحوه ثبت نام آزمون دانشنامه و گواهینامه دندانپزشکی

سی و پنجمین دوره آزمون دانشنامه و گواهینامه دندانپزشکی از 18  تا 25 خرداد ماه برگزار ...

اعلام آخرین مهلت ثبت نام آزمون زبان وزارت بهداشت

ثبت‌نام برای شرکت در آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت فردا چهارشنبه پایان می‌پذی...

فردا؛ ثبت نام آزمون زبان وزارت بهداشت آغاز می شود

ثبت نام برای شرکت در آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت (MHLE) از فردا  آغاز می‌شو...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news