اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

چهارشنبه
چهارشنبه 30 مرداد 1398
28 تیر 1398 28 تیر 1398
17:35 17:35

تمجید غیرمنتظره نیمار از راموس

نیمار که این روزها خبرها درباره پیوستنش به بارسا و یا یوونتوس زیاد است می گوید راموس بهترین بازیکنی بوده که مقابلش بازی کرده است.

به گزارش سلام نو، نیمار در چند هفته اخیر بار دیگر به کانون شایعات تبدیل شده است. ستاره برزیلی در فکر جدایی از پی اس جی است و هرچند به تمرینات این تیم بازگشته؛ ولی تصمیم خود برای جدایی را گرفته است و بیش از همه دوست دارد به بارسلونا برگردد. با این حال او می داند که این بازگشت شاید غیرممکن باشد و به همین دلیل خود را به باشگاه هایی مثل رئال و یوونتوس پیشنهاد داده است.

Image result for NEYMAR RAMOS

در هیاهوی شایعات، نیمار در یک مصاحبه به تمجید از سرخیو راموس کاپیتان رئال پرداخت و گفت: « بدون شک راموس بهترین بازیکنی بوده که برابرش قرار گرفته ام. او نه تنها یک مدافع بزرگ است که شم گلزنی بالایی نیز دارد و می توان گفت یک بازیکن کامل است.»

نیمار همچنین به تمجید از "وینیسیوس"، دیگر ستاره رئال پرداخت و گفت: « وینیسیوس فوتبالیست بسیار جوانی است و معتقدم با گذشت زمان تبدیل به یک بازیکن خارق العاده و باورنکردنی خواهد شد. او می تواند در میان بهترین های دنیا قرار بگیرد و یکی از شانس های توپ طلا باشد. معتقدم او می تواند به همانی تبدیل شود که می خواهد . شخصیتی دوست داشتنی دارد و امیدوارم به آنچه شایسته اش است برسد و واقعا هم لیاقتش را دارد.»

Image result for neymar vinicius jr

/ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

ضربه شست رئال به بارسا: نیمار در راه مادرید+عکس

 پیشنهاد بارسا برای جذب نیما به اندازه کافی برای پاریس خوب نبوده و مدیران این تیم مای...

پیشنهاد بارسا برای نیمار تقلبی است؟

الخلیفی و دیگر سران پی اس جی از حرکت بارسلونا در فروش کوتینیو به بایرن متعجب هستند و ...

رئال مادرید با سه گل سلتاویگو را مغلوب کرد/ تابستان تلخ فراموش شد

رئال مادرید با وجود ده نفره شدن بازی بسیار خوبی را در اولین هفته لالیگا ارائه داد و م...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news