اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 09 بهمن 1398
28 تیر 1398 28 تیر 1398
22:14 22:14

دلارام هاشمی، بازیگر جوان تئاتر درگذشت

دلارام هاشمی، بازیگر جوان تئاتر که در نمایش‌هایی چون «رومئو و ژولیت» و «پروانه‌های غمگین من در یک صبح دل‌انگیز بهاری» دارفانی را وداع گفت.

به گزارش سلام نو، خانه تئاتر در پیامی، درگذشت دلارام هاشمی، هنرمند جوان عرصه هنرهای نمایشی را به خانواده او و هنرمندان تسلیت گفت.

دلارام هاشمی در نمایش‌هایی چون «رومئو و ژولیت»، «پروانه‌های غمگین من در یک صبح دل‌انگیز بهاری» و ... بازی کرده بود.

زنده یاد دلارام به حوزه فیلم های کوتاه نیز علاقمند بوده و کارگردانی یک اثر به نام مثلث را نیز بر عهده داشت. خانم هاشمی در حوزه تدوین نیز فعالیت های داشته است و از جمله آثار او در حوزه تدوین میتوان به فیلم کوتاه عسل اشاره داشت.

او همچنین در تئاتری به نام پشت سرت را نگاه نکن نیز به ایفای نقش پرداخته است که این اثر توانسته است عنوان پر تماشاگرترین نمایش تماشاخانه استاد مشایخی را بدست آورد.طراح و کارگردان این اثر حامد ادوای و نویسنده آن سمانه پرهیزکاری بوده است.

دلارام پهلوان هاشمی بیشتر در تئاتر فعال بود و کارگردانی یک اثر کوتاه سینمایی به نام «مثلث» را نیز بر عهده داشته است.

صفحه شخصی او در اینستاگرام که حالا حدود هزارودویست دنبال‌کننده دارد، پر از پیغام‌های دردناک دوستانش است. از جمله این‌که او تنها چند روز پیش نوید به روی صحنه آمدن نمایشی با عنوان «کات داگ» را داده است که یکی از دوستانش کیمیا کاوند در آن قرار است بازی کند. کاوند حالا در صفحه‌اش ویدیویی از عکس‌های مشترکش با هاشمی را به اشتراک گذاشته و نوشته: «به شوخی همیشه می گفتی ما هیچ! ما نگاه! دلی ما هیچ، ما نگاه. مبهوت و گیج».

اخبار مرتبط

icon news

تجاوز به بازیگر معروف آمریکایی + عکس

خواننده و بازیگر معروف آمریکایی اعلام کرده که در جریان یک پروژه عکاسی به او تجاوز شده...

سانحه موتورسواری پوریا پورسرخ را راهی بیمارستان کرد

 پوریا پورسرخ و امید محمدنژاد بازیگران سریال ایل دا هنگام ضبط یک سکانس موقع موتورسوا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news