اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

سه‌شنبه
سه‌شنبه 28 خرداد 1398
26 فروردین 1395 26 فروردین 1395
14:30 14:30

بازی پرسپولیس السد

کمتر کسی انتظار داشت قرمزهای پایتخت نه بازی پرسپولیس السد را واگذار نکنند بلکه برنده بازی پرسپولیس السد باشند و با یک گل از سد حریف متمول خود بگذرند.

بازی پرسپولیس السد

کمتر کسی انتظار داشت قرمزهای پایتخت نه بازی پرسپولیس السد را واگذار نکنند بلکه برنده بازی پرسپولیس السد باشند و با یک گل از سد حریف متمول خود بگذرند.

کمتر کسی انتظار داشت قرمزهای پایتخت نه بازی پرسپولیس السد را واگذار نکنند بلکه برنده بازی پرسپولیس السد باشند و با یک گل از سد حریف متمول خود بگذرند. قرمزها در حالی به مصاف السد رفتند که لیست مصدومین و محرومین خود را با از دست دادن حسین ماهینی تکمیل کردند.

پیروزی در بازی پرسپولیس السد برای هوادارن یک گام بزرگ بود و آن‌ها تقریبا مطمئن هستند بازی پرسپولیس السد در آزادی در بدترین حالت با تساوی به پایان خواهد رسید، اما برانکو نظر متفاوتی درباره دور برگشت بازی پرسپولیس السد دارد.

برانکو پس از پیروزی در بازی پرسپولیس السد به خبرنگاران گفت: شما دیدید که آنها مقابل استقلال چطور بازی کردند و قطعا بازی سختی در انتظار ماست و به جرات می توانم یک قدم کوچک برداشتیم نه یک گام بزرگ؛ می دانم یک بازی برگشت بسیار سختی در انتظار ماست. مهمترین مساله این است که نشان دادیم آنها تیم بهتری نسبت به ما نیستند.

بازی پرسپولیس السد : برگشت در آزادی

به هر شکل بازی پرسپولیس السد در آزادی هرچند با حضور هواداران سرخ به جهنم رقیب قطری تبدیل خواهد شد ولی همچنان بازی پرسپولیس السد برای مدعی قهرمانی لیگ ایران بازی سختی است، به خصوص که احتمال دارد لیست مصدمان پرسپولیس بیشتر هم شود.

از ادوی سرخپوشان خبر می‌رسد که بعد از حسین ماهینی، امید عالیشاه نیز دچار مصدومیت شد تا حضورش در بازی پرسپولیس السد منتفی شود.هافبک دونده و تکنیکی سرخپوشان که در بازی پرسپولیس السد در دوحه با پرس شدید و حضور در باکس دفاعی تیم، نقش پررنگی در کسب نتیجه داشت، در اواخر بازی با مصدومیت مواجه و از زمین خارج شد.

کادرپزشکی در آن مقطع با اعلام مصدومیت این بازیکن از ناحیه رباط داخلی گفته بود بین دو تا سه هفته به زمان برای بازگشت نیاز دارد. این بازیکن بعد از تعطیلات و گرفتن ام آر آی اکنون با خبر دوری از ترکیب این تیم طی هفته‌های آتی مواجه شده و باید برای درمان و پیگیری شرایط خود تمرینات اختصاصی و فیزیوتراپی را پشت سر بگذارد.

بازی پرسپولیس السد: دردسر جابه‌جایی بازی‌ها

پیروزی پرسپولیس در بازی پرسپولیس السد هر چند شانس حضور سرخپوشان در فینال را زیاد کرده ولی دیدار برگشت آنها نیز که باید در تاریخ یکم آبان ماه به انجام برسد حسابی برنامه سازمان لیگ را دچار مشکل کرده و کار برانکو را هم با دشواری های خاصی مواجه کرده است.

سرخپوشان قرار بود روز 27 مهرماه در چارچوب هفته نهم رقابت های لیگ برتر به مصاف پیکان بروند و سوم آبان ماه هم در هفته دهم رو در روی سایپا قرار بگیرند اما بازی یکم آبان ماه بازی پرسپولیس السد این دو مسابقه را به تاخیر خواهد انداخت.

اگر سرخپوشان تهرانی از بازی پرسپولیس السد سربلند بیرون بیایند و به فینال راه پیدا کنند اوضاع وخیم تر می شود. آنها باید در تاریخ های دوازدهم و هجدهم ابان ماه به مصاف برنده بازی سوون سامسونگ و کاشیما آنتلرز بروند.حالا بازی هفته یازدهم هم که قرار بود در روز چهاردهم آبان ماه به انجام برسد در کنار دو بازی لیگ و یک بازی حذفی قرار می گیرد و تعداد مسابقات عقب افتاده به عدد 4 می رسد.

بازی پرسپولیس السد: آشنایی با السد قطر

اما سرخپوشان تهران در بازی پرسپولیس السد بر چه تیم پیروز شدند؟ السد پرافتخارترین باشگاه فوتبال در قطر می‌باشد. این تیم در سال‌های ۱۹۸۸ و ۲۰۱۱ در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به مقام قهرمانی رسیده‌است. ورزشگاه خانگی السد که بازی پرسپولیس السد در آن برگزار شد یکی از مدرن‌ترین ورزشگاه‌های خاورمیانه است که بیشتر شهرت آن به خاطر سیستم تهویه و خنک‌کنندهٔ مدرن آن است که باعث می‌شود تماشاگران و بازیکنان گرمای طاقت‌فرسای دوحه را زیاد حس نکنند.

از جمله بازیکنان مشهور ایرانی این تیم می‌توان به امیر قلعه‌نویی، ابراهیم قاسم‌پور، مجید نامجو مطلق، حمید درخشان، علی دایی، افشین پیروانی، کریم باقری، حسین کعبی و مرتضی پورعلی گنجی اشاره کرد.

در دور جدید هم السد ستاره کم ندارد. السد با وجود بهره مندی از بازیکنان طراز اولی چون "ژاوی هرناندز” در میانه ی میدان ، کاپیتان سابق آتلتیکو مادرید یعنی "گابی” و همچنین یکی از برترین گلزنان جهان ، "بغداد بونجاح” الجزایری دستانش را بالا برد و بازی پرسپولیس السد را شکست ترک کرد.

بازی پرسپولیس السد: سرمربی قطری‌ها از داوری شاکی است

سرمربی تیم قطر با وجود گذشت مدت زمانی از بازی پرسپولیس السد همچنان داوری را مقصر باختش در بازی پرسپولیس السد می‌داند. او بعد از یکی از دیدارهایش در لیگ برتر گفت:همانطور که از قبل گفته بودم، دیدار سختی برای ما شد. به ویژه اینکه پس از شکست در آسیا به این نبرد آمده بودیم. السد امروز سه امتیاز را به خاطر یک پنالتی اشتباه از دست داد.

وی افزود: من داور را سرزنش نمی کنم ولی کمک داور مرتکب اشتباه شد. متاسفانه این اشتباهات در بسیاری از بازی های السد رخ داده و من با این پنالتی اشتباه متعجب نشدم. در بازی هایی که این فرد به عنوان داور اصلی یا کمک داور حضور داشته، السد نتایج خوبی نگرفته است. در طول زمانی که در دوحه بوده ام، با این داور خوش شانسی نداشته ام. من فکر نمی کنم او قصدی علیه ما داشته باشد ولی نمی دانم چرا موفق نیستیم زمانی که او قضاوت می کند. اشتباهات داوری برد امروز و همچنین یک تساوی مقابل پرسپولیس را از السد گرفت، چرا که یک پنالتی به روی بونجاح اعلام نشد.

فریرا در مورد بازیکنان تیمش هم گفت: تیم من باید در گلزنی سریع تر عمل کند. متاسفانه اینگونه نبودیم و خودمان را زیر فشار السیلیه حس کردیم و همین مسئله کار ما را سخت کرد. السد تمام قدرتش را به همراه نداشت ولی السیلیه یک تیم قوی بود. همچنین خستگی بسیاری در بازیکنان تیم ما به خاطر بازی پرسپولیس وجود داشت. ما به هواداران تضمین می دهیم که همه چیز در بازی های آینده متفاوت خواهد بود.

بازی پرسپولیس السد: برد سرخ‌ها؟

محسن ربیع خواه بازیکن پرسپولیس به تیم و هم‌بازی‌هایش امیدوار است و معتقد است سرخپوشان در بازی پرسپولیس السد مغرور نمی‌شوند. او می‌گوید: "بچه ها با تجربه تر از این هستند که مغرور شوند. همه ما می دانیم که کار تمام نشده است و هنوز ۹۰ دقیقه از بازی مانده است. امیدوارم بچه ها بتوانند این کار را انجام بدهند. پرسپولیس مستحق رسیدن به فینال است. این تیم شایسته بهترین ها هست و مطمئن هستم بچه ها می توانند این را به اثبات برسانند. همه بازیکنان، شرایط خاص تیم را درک کرده اند و می خواهند با انرژی و انگیزه بیشتری تلاش کنند."

از سوی دیگر خبر رسیده که علی پروین در تدارک کار خاصی است. او تصمیم دارد تعداد زیادی پیشکسوتان پرسپولیس را برای حضورشان در ورزشگاه آزادی و دیدن بازی پرسپولیس السد سازماندهی کند تا به این ترتیب شاگردان برانکو انگیزه بیشتری پیدا کنند. حدود ۵۰ نفر از پیشکسوتان این تیم در این طرح حضور خواهند داشت.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news