اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 18 تیر 1399
29 تیر 1398 29 تیر 1398
10:10 10:10

طرح های جامع ای برای مرزهای  شرق کشور در دست اجرا داریم

فرمانده مرزبانی ناجا از امنیت کامل در مناطق مرزی خبر داد و افزود: خوشبختانه با مدیریت خوب نیروی انتظامی شاهد امنیت مسافران و گردشگران در این منطقه هستیم.

مرزهای کشور را با اشرافیت کامل مدیریت می‌کنیم

به گزارش سلام نو،  سردار قاسم رضایی در حاشیه بازدید از سواحل شهرستان بابلسر اظهار کرد:  مرزبانان استان مازندران در ساماندهی شناورها و انجام ماموریت های خود در حوزه مرزبانی موفق عمل کرده اند.

وی  افزود: مردم مازندران مردمی انقلابی و ولایی هستند و به واسطه خصوصیات خوب مهمان نوازی، پذیرای گردشگران زیادی از اقصی نقاط مختلف کشور هستند و این مهم فرصتی ایجاد کرده تا کسانی که مایلند از طبیعت بکر استفاده کنند، به این منطقه بیایند.

این مقام ارشد مرزبانی با تاکید بر اینکه مسئولان زیر ساخت مناسب گردشگری را برای ایجاد درآمد پایدار به وجود آورند، ادامه داد: خوشبختانه با مدیریت خوب نیروی انتظامی شاهد امنیت مسافران و گردشگران در این منطقه هستیم.

فرمانده مرزبانی ناجا،  با بیان اینکه رعایت شئونات اسلامی و مقررات  زمینه امنیت بیشتر را برای شهروندان و مسافران فراهم می کند،افزود:خوشبختانه در سال های اخیر اقدامات خوبی در مرزها انجام گرفته و با اشرافیت کامل  مناطق مرزی را مدیریت می کنیم.

به گزارش سایت پلیس، سردار رضایی ادامه داد:  در آن مناطقی که نقصان ابنیه های زیربنایی وجود دارد، نیازمند  برنامه ریزی و تمرکز دقیق تری هستیم  البته طرح های جامع ای به ویژه برای مرزهای  شرق کشور در دست اجرا داریم که در آینده ای نزدیک شاهد تحولات مثبتی  در این حوزه خواهیم بود./ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

سردار گودرزی فرمانده مرزبانی ناجا شد

 سردار احمدعلی گودرزی با موافقت فرمانده معظم کل قوا فرمانده مرزبانی ناجا  شد.

تامین امنیت تردد زائران اربعین در مرزها

 سردار قاسم رضایی فرمانده مرزبانی ناجا در بازدید از مرز رسمی خسروی و زیرساخت های اربع...

دغدغه‌ای در هیچ یک از مرزهای کشور نداریم

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت: در مرزهای غربی کشور نیز با تعاملاتی ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news