اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

دوشنبه
دوشنبه 28 مرداد 1398
29 تیر 1398 29 تیر 1398
10:50 10:50

بازگشت افشین قطبی به فوتبال چین

افشین قطبی به فوتبال چین بازگشت.

به گزارش سلام نو،  افشین قطبی سرمربی سابق پرسپولیس، تیم ملی ایران و فولاد خوزستان در لیگ هجدهم بعد از حضور کوتاه مدت در فوتبال ایران دوباره به لیگ چین بازگشت و هدایت شیجیاژوانگ را بر عهده گرفت.


قطبی که پیش از این سابقه حضور در این تیم را داشت، دو فصل قبل با تصمیم عجیب مدیران باشگاه از این تیم کنار رفت و بعد از این جدایی بود که شایعاتی درباره حضور قطبی در تیم المپیک چین و کنار هیدینگ مطرح شد اما او ترجیح داد تا به ایران بازگردد.


قطبی در نیم فصل حضور در ایران نتایج نسبتا خوبی گرفت و در حالیکه شایعه بازگشت او به پرسپولیس مطرح می شد، گزینه های پرسپولیس به گزینه کالدرون رسیدند تا قطبی راهی چین شود.


او در حالی برای دومین مرتبه به تیم شیجیاژوانگ برایت رفت که در پست اینستاگرامی خود هدف از این قرارداد را تکمیل کار نیمه تمام خود یعنی بازگشت این تیم به سوپر لیگ چین عنوان کرده است. این تیم در لیگ دسته اول چین در رتبه ششم قرار دارد و امروز قطبی بازی این تیم را از نزدیک تماشا می کند تا از روز دوشنبه کار خود را با این تیم آغاز کند.


باشگاه شیجیاژوانگ با انتشار یک بیانیه رسمی حضور قطبی در این باشگاه را خوش آمد گفت و امیدوار است با او به رده های بالاتر جدول برسد؛ آنها با تیم دوم جدول 6 امتیاز فاصله دارند و هدف قطبی نیز از حضور در این تیم رسیدن به منطقه صعود است.

اخبار مرتبط

icon news

سومین ستاره فرانسوی به بایرن مونیخ پیوست

کویزانس آماده شرکت در تست پزشکی بایرن است تا پس از لوکاس هرناندز و بنجامین پاوارد سوم...

یک برزیلی دیگر به تیم ملی چین می‌رود

 الکسون و ریکاردو گولارت از باشگاه گوانگژو، آلان از تیانجین، آلویسیو از گوانگدونگ و ف...

مهدی‌خانی دنبال جدایی از خودرو سازان است

هرچند مالک باشگاه شهرخودرو خراسان گفته بود که مشکل مهدی خانی حل شده ولی این بازیکن گف...

فسخ عجیب قرارداد مدافع نساجی

مجتبی بیژن مدافع سابق نفت مسجدسلیمان که در اتبدای فصل نقل و انتقالات به نساجی آمده بو...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news