اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 17 آذر 1398
30 تیر 1398 30 تیر 1398
16:23 16:23

گودرزی: وضعیت بازار مسکن بسیار آشفته است

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی افزود: احتکار مسکن بالاتر از مابقی اقلام در کشور است چرا باید طرح مالیات بر عایدی سرمایه در کمیسیون اقتصادی معطل بماند؟

عباس گودرزی

به گزارش سلام نو، عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس خطاب به هیات رییسه مجلس بیان کرد: تاکنون چندین جلسه غیرعلنی مجلس برگزار  شده است و مسائل و مشکلات کشور تجزیه تحلیل و بررسی شده است، اما هنگامی که جلسه تمام می شود همه چیز باید تمام شود؟

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: زمانی که این جلسه‌ها تمام می‌شود، کار باید آغاز شود، وزرا و  دولت باید به مسائل و چالش‌هایی که احصا می‌شود در اینجا پاسخ دهند، در نشست‌ها پاسخگو باشد، پیشتر گفتم هیات رییسه سال ٩٨ را به گونه دیگری مدیریت کند، مسئولان باید به مجلس بیایند و پاسخگو مشکلات کشور باشند، هر ماه و هر هفته گزارش پیشرفت برنامه‌ها را به نمایندگان ارائه دهند.

وی در پایان گفت: وضعیت بازار مسکن بسیار آشفته است، مستاجرین در این وضعیت مسکن چه گناهی کردند؟ با افزایش ١٠٠ یا ٢٠٠ درصد قیمت کرایه چگونه از پس هزینه‌ها برآیند؟ در حالی که احتکار مسکن بالاتر از مابقی اقلام در کشور است چرا باید طرح مالیات بر عایدی سرمایه در کمیسیون اقتصادی معطل بماند؟/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

طرح ملی مسکن برای کارگران در دست تهیه است

 محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی، از طرح مسکن ملی برای کارگرا...

آیا مسکن گران می شود؟

پروانه اصلانی سرپرست دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: قیمت مسکن در ماه های آ...

سقف تسهیلات مسکن ملی و رقم اقساط

سقف تسهیلات مسکن ملی ۱۰۰ میلیون تومان است و نرخ سود این تسهیلات نیز ۱۸ درصد و مدت باز...

ثبت نام مسکن ملی استانی شد

حبیب‌الله طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ثبت‌نام طرح ملی مسکن در شهرهای جدید،...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news