اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 21 تیر 1399
30 تیر 1398 30 تیر 1398
15:40 15:40

نایب رئیس حماس: انواع حمایت ممکن را از سمت جمهوری اسلامی ایران دریافت کرده‌ایم

نایب رئیس حماس افزود:  ایران با مواضعش و قدرت و ثقل منطقه‌ای و بین‌المللی از هیچ تلاشی برای ممانعت از رخ دادن چنین معامله‌ای کوتاهی نخواهد کرد. 

صالح العاروری

به گزارش سلام نو، شیخ صالح العاروری نایب رئیس حماس پس از دیدار با کمال خرازی رئیس شورای راهبردی روابط خارجی کشورمان در محل این شورا برگزار شد، درباره‌  این که در جریان سفرش به تهران چه انتظاری از سوی ایران برای حمایت از فلسطین و جریان مقاومت دارند؟ اظهار کرد: همواره مراتب قدردانی خود را از مواضع جمهوری اسلامی ایران برای دفاع از فلسطین و آرمان فلسطین و جریان مقاومت از زمان پیروزی انقلاب اسلامی ابراز داشته‌ایم.

وی تصریح کرد: همچنین شاهد حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران در حوزه‌های مختلف از آرمان فلسطین و مقاومت مردم فلسطین در عرصه‌های سیاسی، بین‌المللی  و نیز میدانی بوده‌ایم و انواع حمایت ممکن را از سمت جمهوری اسلامی ایران دریافت کرده‌ایم.

نایب رئیس حماس همچنین بیان کرد: اطمینان داریم که این حمایت از آرمان فلسطین ادامه خواهد داشت به ویژه در شرایط کنونی که ما با پروژه موسوم به معامله قرن مواجه هستیم که از سوی اسرائیل، آمریکا و برخی کشورها برای بستن پرونده موضوع فلسطین در جریان است.

شیخ صالح العاروری در پایان تاکید کرد:  اطمینان داریم که جمهوری اسلامی ایران با مواضعش و قدرت و ثقل منطقه‌ای و بین‌المللی از هیچ تلاشی برای ممانعت از رخ دادن چنین معامله‌ای کوتاهی نخواهد کرد. /ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

روایتی از تصویر تاریخی بازی ایران و اسپانیا

امید ابراهیمی هافبک تیم ملی فوتبال ایران روایت جالبی از دیدار مقابل اسپانیا دارد، دید...

درخواست سازمان ملل از ایران در نشست مجازی امروز

شورای امنیت سازمان ملل متحد نشستی مجازی با موضوع اجرای برجام برگزار کرد.

طالبان مدعی دیدار با نماینده وزارت خارجه ایران شد

سخنگوی دفتر سیاسی طالبان در قطر مدعی دیدار نماینده وزارت خارجه ایران با نمایندگان این...

واکنش سفارت ایران در بیروت به دخالت های سفیر آمریکا در لبنان

سفارت ایران در لبنان به اقدام تحریک‌آمیز اخی سفیر آمریکا در بیروت واکنش نشان داد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news