اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

دوشنبه
دوشنبه 28 مرداد 1398
30 تیر 1398 30 تیر 1398
15:52 15:52

مدیر برنامه بیل جواب زیدان را داد: او ناسپاس است

مدیر برنامه‌های بیل زیدان را ناسپاس دانست و تاکید کرد که گرت بیل هم‌چنان یکی از پنج بازیکن پرافتخار فوتبال جهان است و یکی از بهترین بازیکنان تاریخ رئال مادرید است.

به گزارش سلام نو، اختلاف بین زیدان و گرت بیل وارد ابعاد تازه تری شده است. زیدان برای بازی امروز صبح مقابل بایرن، گرت بیل را راهی سکوها کرد و در پایان بازی نیز گفت که بیل بهتر است همین فردا از رئال برود. او در کنفرانس قبل از بازی نیز گفته بود که موضعش نسبت به بیل هیچ تغییری نکرده است.

در واقع زیزو از همان هفته های پایانی فصل گذشته به بیل گفته بود که بهتر است به دنبال تیمی جدید برای خود باشد اما ستاره ولزی در پاسخ گفت که قصد ترک رئال را ندارد. حالا اما شرایط کاملا متفاوت به نظر می رسد و زیدان وارد جنگ علنی با بیل شده است.

جاناتان بارنت مدیر برنامه های بیل در مصاحبه با آاس و در پاسخ به زیدان گفت:« حرف های زیدان اوج ناسپاسی بود و او مایه خجالت است. زیدان به یکی از بهترین بازیکنان تاریخ رئال بی احترامی کرده است.

بیل همچنان یکی از بهترین های دنیاست و یکی از 5 بازیکن پرافتخار کنونی دنیا محسوب می شود. اگر او از رئال برود، نه به خاطر فشارهای زیدان و باشگاه که به خواست قلبی خودش است. مقصد بعدی او؟ ترجیح می دهم پاسخی به این سوال ندهم اما مذاکراتی را شخصا انجام داده ام و باید دید به کجا خواهد رسید. بعید می دانم باشگاه رئال برای فروش بیل کار خاصی انجام داده باشد و همه چیز از جانب من دنبال می شود.»

گفته می شود مقصد بعدی گرت بیل تاتنهام، بایرن یا یونایتد خواهد بود. برای رئال، منچستر گزینه مناسب تری به منظور انتقال بیل است؛ چرا که می تواند پل پوگبا را در ازای این بازیکن به خدمت بگیرد. /ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

رئال مادرید با سه گل سلتاویگو را مغلوب کرد/ تابستان تلخ فراموش شد

رئال مادرید با وجود ده نفره شدن بازی بسیار خوبی را در اولین هفته لالیگا ارائه داد و م...

ناواس در انتظار شکار پیراهن شماره یک رئال مادرید

هر چند زیدان رسما به ناواس گفت که کورتوا دروازه‌بان اول رئال است ولی او در رئال ماند ...

هازارد به بازی اول رئال در لیگ نمی رسد

هازارد بازیکنی که بالاخره پس از مدتها تلاش رئالی ها به سانتیاگو برنابئو آمده به خاطر ...

ریوالدو: رفتن نیمار به رئال خیانت نیست

نیمار، بازیکن برزیلی پاری سن ژرمن که قبلا در بارسا بازی کرده است، با این تیم قرارداد ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news