اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 09 بهمن 1398
30 تیر 1398 30 تیر 1398
16:38 16:38

آرزوی من گل زدن با پیراهن لباس رئال مادرید بود

رئال در اولین بازی تدارکاتی خود در آمریکا برابر بایرن مونیخ قرار گرفت و با سه گل مغلوب شد ولی رودریگو بازیکن 18 ساله رئال اولین گل خود را برای این تیم به ثمر رساند.

به گزارش سلام نو، بامداد امروز در هوستون آمریکا رئال برابر بایرن مونیخ قرار گرفت و 3-1 مغلوب شد. تک گل رئال را رودریگو گوئس مهاجم برزیلی 18 ساله این تیم به ثمر رساند. رودریگو که ماه گذشته به رئال اضافه شد، روی یک ضربه کاشته تماشایی موفق به گلزنی شد. رودریگو از معدود خوب های رئال در این بازی بود.

او در پایان بازی گفت: « بسیار خوشحالم. همیشه رویای گلزنی با پیراهن رئال را داشتم و به آن رسیدم. هرچند باختیم ولی این بازی به ما برای آماده سازی بهتر کمک خواهد کرد. در این مدت، کیفیت بالای بازیکنان رئال من را شگفت زده کرده است. آنها به خوبی از من استقبال کردند و از تمرین کنارشان به وجد می آیم.»

روردیگو در مورد گلزنی خود گفت: « در سانتوس هم ضربات کاشته را می زدم و اتفاق تازه ای نبود. دیوار دفاعی بایرنی ها بسیار بلند بود و تنها جایی که می توانستم توپ را بفرستم، کنج دروازه بود و خوشحالم که توپ تبدیل به گل شد.»

رودیگو در مورد تمرین زیر نظر زیدان هم گفت:« از کار با زیدان لذت می برم. او امروز به من گفت که در نوک حمله بازی کنم و مرتب به دروازه نزدیک شوم. پیش از این فقط در کناره ها بازی کرده بودم. زیدان معتقد است در این منطقه، شرایط خوبی برای بازی دارم.»

اخبار مرتبط

icon news

واکنش بارسا به درگذشت کوبی برایانت+تصویر

بارسا پس از مرگ ناگهانی کوبی برایانت ابتدا در پیامی کوتاه در شبکه‌های مجازی این رخداد...

اظهارات زیدان درباره مرگ ناگهانی کوبی برایانت

زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید که در کنفرانس خبری بود از مرگ کوبی برایانت ابراز ...

ترین‌های هفته هفدهم لیگ برتر

با پایان هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال، بهترین‌های تیم‌ها در این هفته مشخص شدند.

تمجید فلیک از شاگردانش در بایرن

هانس فلیک سرمربی بایرن مونیخ ازعملکرد شاگردانش برای بر مقابل شالکه قدردانی کرد. 

دیدگاه خود را بنویسید

icon news