اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

شنبه
شنبه 02 شهریور 1398
30 تیر 1398 30 تیر 1398
16:38 16:38

آرزوی من گل زدن با پیراهن لباس رئال مادرید بود

رئال در اولین بازی تدارکاتی خود در آمریکا برابر بایرن مونیخ قرار گرفت و با سه گل مغلوب شد ولی رودریگو بازیکن 18 ساله رئال اولین گل خود را برای این تیم به ثمر رساند.

به گزارش سلام نو، بامداد امروز در هوستون آمریکا رئال برابر بایرن مونیخ قرار گرفت و 3-1 مغلوب شد. تک گل رئال را رودریگو گوئس مهاجم برزیلی 18 ساله این تیم به ثمر رساند. رودریگو که ماه گذشته به رئال اضافه شد، روی یک ضربه کاشته تماشایی موفق به گلزنی شد. رودریگو از معدود خوب های رئال در این بازی بود.

او در پایان بازی گفت: « بسیار خوشحالم. همیشه رویای گلزنی با پیراهن رئال را داشتم و به آن رسیدم. هرچند باختیم ولی این بازی به ما برای آماده سازی بهتر کمک خواهد کرد. در این مدت، کیفیت بالای بازیکنان رئال من را شگفت زده کرده است. آنها به خوبی از من استقبال کردند و از تمرین کنارشان به وجد می آیم.»

روردیگو در مورد گلزنی خود گفت: « در سانتوس هم ضربات کاشته را می زدم و اتفاق تازه ای نبود. دیوار دفاعی بایرنی ها بسیار بلند بود و تنها جایی که می توانستم توپ را بفرستم، کنج دروازه بود و خوشحالم که توپ تبدیل به گل شد.»

رودیگو در مورد تمرین زیر نظر زیدان هم گفت:« از کار با زیدان لذت می برم. او امروز به من گفت که در نوک حمله بازی کنم و مرتب به دروازه نزدیک شوم. پیش از این فقط در کناره ها بازی کرده بودم. زیدان معتقد است در این منطقه، شرایط خوبی برای بازی دارم.»

اخبار مرتبط

icon news

درخواست دستمزد نجومی نیمار از بارسا و رئال

جوزپ پدررول مجری برنامه معروف ال چیرینگیتو مدعی شده که نیمار برای انتقال به بارسلونا ...

اولین جدال خانگی زیدان با خامس و ایسکو

رئال مادرید پس از برتری 3-1 در بازی نخست خود در برابر سلتا این هفته به مصاف وایادولید...

واکنش جالب تماشاگران به ستاره‌های خارجی تراکتور+عکس

برخی از هواداران تراکتوری که برای حمایت از ماشین‌سازی برابر استقلال به ورزشگاه بنیان ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news