اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 26 مهر 1398
30 تیر 1398 30 تیر 1398
19:50 19:50

قلعه‌نویی از تراکتور شکایت کرد

شکایت امیر قلعه نویی از تراکتورسازی تبریز باعث نقره داغ شدن این تیم شد. قلعه نویی فصل گذشته سرمربی گیری این تیم را به عهده داشته است.

به گزارش سلام نو،  ظهر امروز کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال در حکم جداگانه‌ای باشگاه تراکتور را نقره داغ کرد. امیر قلعه نویی که در لیگ شانزدهم هدایت سرخ‌های تبریزی را بر عهده داشت و تیمش را در پایان لیگ به رتبه سوم جدول رساند، به دلیل عدم دریافت مطالباتش شکایتی را علیه تراکتور مطرح کرد.

حالا پس از بررسی دقیق مدارک کمیته تعیین وضعیت اعلام کرده است: در پی شکایت امیر قلعه نویی از باشگاه تراکتور، این باشگاه به پرداخت مبلغ 8/186/499/980 ریال معادل مبلغ 818 میلیون تومان بابت اصل خواسته و مبلغ ۱۶۳ میلیون و هفتصد و سی هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان دعوای متقابل در مهلت ۳۰ روز از تاریخ قطعیت محکوم گردید. مبلغی که باشگاه تراکتور تا تاریخ تعیین شده باید آن را پرداخت کند یا با قلعه نویی در خصوص آن به توافق برسد.

هم‌چنین سینا عشوری بازیکن سابق این تیم نیز که در زمان مدیریت مصطفی آجرلو بنا به اختلافات زیاد از لیست تراکتور کنار گذاشته شد بود، حالا حکم سنگینی علیه باشگاه سابق خود دریافت کرد. بنا به حکم کمیته تعیین وضعیت این باشگاه تبریزی محکوم به پرداخت مبلغ ۸ میلیارد و ۹۲۵ میلیون ریال معادل 825 میلیون تومان بابت اصل خواسته و مبلغ ۱۷۸ میلیون و پانصد هزار ریال بابت هزینه دادرسی محکوم شد.

دو حکم سنگینی که آوار نزدیک به 1.7 میلیاردی بر باشگاه تراکتور داشته است و به مالکیت قبلی این تیم بازمی‌گردد. تراکتور از ابتدای لیگ هجدهم به بخش خصوصی واگذار شد و وضعیت بهتری نسبت به قبل پیدا کرد. اما زمان حضور قلعه نویی و عشوری به ترتیب به لیگ شانزدهم و هفدهم بازمی‌گردد و در نتیجه این حکم سنگین را برای تبریزی‌ها در پی داشته است. هم‌چنین باید گفت که این احکام در خصوص قلعه نویی قطعی و درباره سینا عشوری بعد از ارائه دفاعیات مسئولان تراکتور قابل تجدید خواهد بود./ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

استقلال اعلام کرد روز جمعه با تراکتور بازی نمی‌کند

باشگاه استقلال اعلام کرد روز جمعه ۱۰ آبان با بازی مقابل تراکتور مخالف است و این بازی ...

تراکتور به دنبال هافبک سابق فرانسه

حاتم بن عرفا بازیکن سابق پاری سن ژرمن ممکن است پیشنهاد وسوسه برانگیز 1.8 میلیون یوروی...

واکنش رئیس هیئت مدیره تراکتور به بدهکاری زنوزی

 رئیس هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی درباره شایعه بدهکار بودن مالک تراکتور گفت: یقینا ...

تعریف جالب دنیزلی از پاس

پاسی ها آن قدر بازی خوبی از خود ارائه دادند که دنیزلی را به تعریف از این تیم وا داشتن...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news