اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

چهارشنبه
چهارشنبه 30 مرداد 1398
30 تیر 1398 30 تیر 1398
18:14 18:14

شکست اول یووه با دی‌لیخت و رونالدو

ورزشگاه ملی سنگاپور امروز میزبان تاتنهام و یوونتوس بود و توانست شاهد پیروزی تاتنهام با سوپرگل هری کین باشد، گلی که اولین شکست یووه با حضور همزمان دی‌لیخت و رونالدو را برای این تیم رقم زد.

به گزارش سلام نو، از ساعت 16 در ورزشگاه ملی سنگاپور و از سری رقابت های چمپیونزکاپ تیم های یوونتوس و تاتنهام به مصاف هم رفتند. روز گذشته در همین ورزشگاه یونایتد با یک گل بر اینتر غلبه کرده بود.

یووه کار را با بوفون، دی شیلیو، روگانی، پیانیچ، متوئیدی، بونوچی، کانسلو، امره جان، مانژوکیچ، برناردسکی و رونالدو آغاز کرد و در سوی دیگر میدان یازده بازیکن تاتنهام را گازانیگا، واکر، آلدروایرلد، جورجو، تانگانا، وینکس، اسکیپ، لاملا، دله آلی، سون و پاروت تشکیل می دادند.

در شروع بازی سون می توانست از درون محوطه جریمه با یک شوت گلزنی کند اما با بدشانسی ضربه او به کنار دروازه برخورد کرد. کمی بعد رونالدو شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد ولی ضربه فنی او نرم بود و در آغوش دروازه بان جای گرفت.

دقیقه 31 بازی تاتنهام به گل رسید. پاروت در سمت راست زمین با پاس خوب خود سون را در موقعیت شوتزنی از درون محوطه جریمه قرار داد. ضربه او را بوفون برگشت داد ولی در ریباند این لاملا بود که دروازه خالی را باز کرد تا تاتنهام 1-0 پیش بیفتد. رونالدو در دقایق پایانی نیمه اول می توانست گلزنی کند ولی ضربه تماشایی او راهی به دروازه پیدا نکرد تا نیمه اول با برتری تاتنهام تمام شود.

یوونتوس نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و به فاصله 4 دقیقه به دو گل رسید.

ابتدا گونسالو ایگواین در دقیقه 56 روی پاس پیانیچ و از بیرون محوطه جریمه با یک ضربه دقیق توانست حساب کار را برابر کند و سپس رونالدو دقیقه 60 یووه را پیش انداخت.

فوق ستاره پرتغالی روی پاس به عقب دی شیلیو و با یک ضربه روی پا توپ را به کنج دروازه فرستاد تا بیانکونری بازی باخته را با برد عوض کند.

این پایان کار نبود و دقیقه 64 بازی لوکاس مورا توانست کار را برابر کند. ستاره برزیلی  با یک شوت دقیق توپ را به قعر دروازه فرستاد تا همه چیز بار دیگر مساوی شود.

دقیقه 83 ایگواین تک و تنها در درون محوطه جریمه همه چیز را برای گلزنی مهیا می دید ولی ضربه بی دقت او به بیرون رفت. در نهایت این بازی با تساوی 2-2 به اتمام رسید.

بازی به دقیقه 94 رسیده بود که تاتنهام توسط هری کین به گل رسید. او روی توپ ربایی لوکاس مورا توانست از وسط زمین با یک شوت باورنکردنی شزنی را مغلوب کرده و باعث برتری 3-2 تاتنهام شود.

اخبار مرتبط

icon news

ایکاردی و رویای ماندن در اینتر

ایکاردی فصل بد، پرحاشیه و پرتنشی در اینتر داشت و حالا با آمدن لوکاکو به درهای خروج از...

دیبالا می‌رود، ایکاردی می‌آید؟

فابیو پاراتیچی مدیر یوونتوس هرچند مذاکره درباره دیبالا را تایید می‌کند اما می‌گوید که...

مدافع نیمکت نشین منچستر سیتی چطور به یوونتوس پیوست؟

یوونتوس در اقدام جالب مدافع نیمکت نشین سیتی را خیرد و دانیلو نیز راهی یوونتوس شد تا د...

پائولو دیبالا به فرانسه می‌رود؟

پائولو دیبالا ستاره خط حمله و میانی یونتوس که تا نزدیکی انتقال به منچستر و تاتنهام پی...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news