اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 19 آذر 1398
30 تیر 1398 30 تیر 1398
19:56 19:56

اولین دیدار بارسا با اینیستا پس از جدایی

بارسا که برای یک اردوی یک هفته ای در ژاپن حاضر شده فردا در اتفاقی خاص به مصاف تیمی خواهد رفت که آندرس اینیستا بازیکن سابق این آبی اناری‌ها را در اختیار داد.

به گزارش سلام نو، آندرس اینیستا سال گذشته از بارسلونا به ویسل کوبه ژاپن پیوست.  فردا دقیقا یک سال از انتقال او به این تیم ژاپنی خواهد گذشت و ستاره اسپانیایی از زندگی در ژاپن بسیار خوشحال و راضی است.

بارسا که برای یک اردوی یک هفته ای در ژاپن حضور دارد، یک بازی دوستانه برابر ویسل کوبه انجام خواهد داد که از حیث رویارویی اینیستا با تیم سابقش، جذابیت های زیادی خواهد داشت.

اینیستا در همین رابطه به اسپورت گفت: «بدون شک این یک بازی خاص برای من خواهد بود. بازی مقابل تیم محبوبم و اینکه برابر بوسکتس، آلبا و راکیتیچ قرار بگیرم، برایم عجیب است. روزی هیجان انگیزی برایم خواهد بود و امیدوارم همه به خصوص هواداران ویسل از این بازی لذت ببرند و شاهد یک دیدار تماشایی باشیم.»

اینیستا ادامه داد: « از حضور در ژاپن راضی و خوشحالم و خانواده ام اینجا احساس راحتی می کنند؛ با وجود اینکه سبک زندگی در ژاپن کاملا با اسپانیا متفاوت است. راستش دوست داشتم فوتبالم را در بارسا تمام می کردم ولی حالا از تجربه بازی در ژاپن راضی هستم. نمی توانم بگویم دلم برای بارسا و بازی در نوکمپ تنگ نمی شود. تشویق هواداران و لطفی که همیشه به من دارند را فراموش نخواهم کرد.»

اخبار مرتبط

icon news

مسی: مانه بهترین بازیکن جهان است

لیونل مسی اعلام کرد به مانه به عنوان بهترین بازیکن جهان رای داده است.

تمدید قرارداد آتسو فاتی با آبی و اناری ها

ستاره جوان بارسلونا قرارداد خود را با این تیم تا سه سال دیگر تمدید کرد و گفت: لاماسیا...

دهکده لاکچری المپیک2020 توکیو

ژاپنی ها در استادیومی میزبان المپیک 2020 هستند که 56 سال قبل هم در همان استادیوم میزب...

مسی بهترین بازیکن جهان است!

هوملس مدافع بوروسیا دورتموند به ستایش لیونل مسی پرداخت و گفت او بهترین بازیکن دنیا اس...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news