اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 17 آذر 1398
30 تیر 1398 30 تیر 1398
19:57 19:57

تمجید همبازی جدید دی لیخت از او

لئو بونوچی مدافع سرشناس یوونتوس معتقد است دی لیخت اکنون بهترین بازیکن جوان جهان است، بازیکنی که سال پیش با گلش یوونتوس را حذف کرد و حالا در خط دفاع آن حضور دارد.

به گزارش سلام نو، ماتایس دی لیخت پس از یکی دو ماه حرف و حدیث های فراوان، سرانجام به یوونتوس پیوست. انتقال او 5 ساله به ارزش 75 میلیون یورو است و با بندهای متغیر سالی 12.5 میلیون یورو هم دستمزد دریافت خواهد کرد. دی لیخت که در 19 سالگی کاپیتان آژاکس بود، حالا برای یوونتوسی بازی خواهد کرد که همواره به داشتن مدافعان برجسته و مستحکم معروف است.

دی لیخت فصل گذشته با گلی که به یوونتوس زد، باعث حذف این تیم از لیگ قهرمانان شد ولی حالا با پیراهن این باشگاه به موفقیت در فوتبال اروپا فکر می کند.

لئو بونوچی مدافع سرشناس یوونتوس، او را بهترین بازیکن جوان حال حاضر دنیا می داند. او در تمجید از دی لیخت به تلویزیون یوونتوس گفت:« از نظر من، ماتایس در حال حاضر بهترین بازیکن جوان در دنیاست. این انتقال باعث رشد و پیشرفت او خواهد شد و ما هم به او یک خوش آمد گرم گفتیم. دی لیخت به همراه دمیرال و روگانی، از بازیکنان جوان مهم یوونتوس هستند و می توانند به ما بسیار کمک کنند.

یووه نمی تواند عقب نشینی کند. ما همین حالا نقاط ضعف خود در سال های اخیر را پوشانده ایم و در تمام پست ها بازیکن جانشین بزرگی داریم. حالا باید حرف هایمان را در زمین بزنیم زیرا در نهایت آنجاست که شما را مورد قضاوت قرار می دهند.»

اخبار مرتبط

icon news

استقبال لمپارد از بخشش چلسی

فرانک لمپارد، مربی موفق تیم فوتبال چلسی با استقبال از رای بازگشت چلسی به پنجره نقل و ...

غیبت سه ماهه هافبک آلمانی یوونتوس از مسابقات

بنا به اعلام باشگاه یوونتوس، جراحی سامی خدیرا موفقیت آمیز بوده و او به مدت سه ماه قاد...

دمبله با گریه زمین را ترک کرد+ عکس

مصدومیت بار دیگر بلای جان عثمان دمبله شد و این بازیکن نتوانست به بازی برابر دورتموند ...

یوونتوس خرید راکیتیچ را تکذیب کرد

شایعات خرید ایوان راکیتیچ در فصل زمستان  توسط فابیو پاراتیچی، مدیر ورزشی یوونتوس رد ش...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news