اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

چهارشنبه
چهارشنبه 30 مرداد 1398
30 تیر 1398 30 تیر 1398
19:57 19:57

تمجید همبازی جدید دی لیخت از او

لئو بونوچی مدافع سرشناس یوونتوس معتقد است دی لیخت اکنون بهترین بازیکن جوان جهان است، بازیکنی که سال پیش با گلش یوونتوس را حذف کرد و حالا در خط دفاع آن حضور دارد.

به گزارش سلام نو، ماتایس دی لیخت پس از یکی دو ماه حرف و حدیث های فراوان، سرانجام به یوونتوس پیوست. انتقال او 5 ساله به ارزش 75 میلیون یورو است و با بندهای متغیر سالی 12.5 میلیون یورو هم دستمزد دریافت خواهد کرد. دی لیخت که در 19 سالگی کاپیتان آژاکس بود، حالا برای یوونتوسی بازی خواهد کرد که همواره به داشتن مدافعان برجسته و مستحکم معروف است.

دی لیخت فصل گذشته با گلی که به یوونتوس زد، باعث حذف این تیم از لیگ قهرمانان شد ولی حالا با پیراهن این باشگاه به موفقیت در فوتبال اروپا فکر می کند.

لئو بونوچی مدافع سرشناس یوونتوس، او را بهترین بازیکن جوان حال حاضر دنیا می داند. او در تمجید از دی لیخت به تلویزیون یوونتوس گفت:« از نظر من، ماتایس در حال حاضر بهترین بازیکن جوان در دنیاست. این انتقال باعث رشد و پیشرفت او خواهد شد و ما هم به او یک خوش آمد گرم گفتیم. دی لیخت به همراه دمیرال و روگانی، از بازیکنان جوان مهم یوونتوس هستند و می توانند به ما بسیار کمک کنند.

یووه نمی تواند عقب نشینی کند. ما همین حالا نقاط ضعف خود در سال های اخیر را پوشانده ایم و در تمام پست ها بازیکن جانشین بزرگی داریم. حالا باید حرف هایمان را در زمین بزنیم زیرا در نهایت آنجاست که شما را مورد قضاوت قرار می دهند.»

اخبار مرتبط

icon news

سومین ستاره فرانسوی به بایرن مونیخ پیوست

کویزانس آماده شرکت در تست پزشکی بایرن است تا پس از لوکاس هرناندز و بنجامین پاوارد سوم...

یک برزیلی دیگر به تیم ملی چین می‌رود

 الکسون و ریکاردو گولارت از باشگاه گوانگژو، آلان از تیانجین، آلویسیو از گوانگدونگ و ف...

مهدی‌خانی دنبال جدایی از خودرو سازان است

هرچند مالک باشگاه شهرخودرو خراسان گفته بود که مشکل مهدی خانی حل شده ولی این بازیکن گف...

فسخ عجیب قرارداد مدافع نساجی

مجتبی بیژن مدافع سابق نفت مسجدسلیمان که در اتبدای فصل نقل و انتقالات به نساجی آمده بو...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news