اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 07 بهمن 1398
31 تیر 1398 31 تیر 1398
08:33 08:33

مردی همسرش را به‌خاطر دلار خفه کرد

در پی تماسی با پلیس تهران مرد جوانی اعلام کرد همسرش را در محله بلوار مرزداران به قتل رسانده است. این قتل در خانه مقتول و در حضور فرزند 12ساله شان انجام گرفته است.

گفت وگو با مردی که همسرش را خفه کرد/ پول دادم برایم دلار بخرد، بجای مهریه اش برداشت

به گزارش سلام نو ، به نقل از خراسان ساعت7 صبح شنبه 29 تیر امسال مرد جوانی با پلیس تهران تماس گرفت و فاش کرد همسرش را در خانه اش واقع در بولوار مرزداران تهران کشته است.

وقتی پلیس سر رسید مرد جوان که در خانه حضور داشت به قتل همسرش اعتراف کرد و این در حالی بود که پسر 12 ساله شان نیز در خانه حضور داشت و فاش کرد پدرم پس از این که مادرم را هدف ضربات مشت قرار داد با انداختن بند کیف زنانه دور گردن مادرم دست به قتل او زد.

گفت وگو با مرد همسرکش

مرد 46 ساله می گوید اگر به همان زمان درگیری بازگردد خودش را جای همسرش خواهد کشت.

چه سالی ازدواج کردی؟ سال 79 بود که ازدواج کردیم و ابتدا هیچ مشکلی با هم نداشتیم تا این که سال 83 اختلافات مان شروع شد و این اختلافات تا سال گذشته ادامه داشت.

چرا طلاق نگرفتی؟ مهریه همسرم 350 میلیون تومان بود و حتی همسرم یک بار برای جدایی اقدام کرد که پشیمان شد.

همسرت سرکار می رفت؟ بله، کارمند بانک بود تا این که چندی قبل معاون بانک شد و همیشه درگیری کاری داشت و به زندگی اهمیت نمی داد، حتی یک بار به سفر رفتیم و قرار بود سه روز در شمال باشیم اما روز دوم همسرم به خاطر کارش خواست تا به تهران بازگردیم.

چه اختلافاتی داشتی؟ مالی و جایگاهی در خانه.

چطور؟ همسرم همیشه طوری رفتار می کرد که در خانه هم رئیس است و حتی اجازه نمی داد من با خانواده ام رفت و آمد داشته باشم اما خودش به خانه پدر و مادرم می رفت، از نظر مالی نیز 60 میلیون تومان پول خانه را من پرداخته بودم که از او خواستم یک دانگ خانه را به نام من کند که بی فایده بود. چندی قبل خواهرم و دوستانم پول زیادی به من دادند تا دلار بخرم و پول ها را به همسر دادم اما هر وقت از او خواستم تا پول ها را بازگرداند ادعا می کرد که آن پول مهریه اش است و هیچ پولی پس نمی دهد ، در شهرستان یک خانه خریدیم و بخشی از پول آن را نیز من پرداختم اما هیچ چیزی به نام من نبود.

پشیمانی؟ بله، از این که همسرم را به قتل رساندم ناراحت هستم، من هیچ وقت با زنم درگیر نشده بودم و آن روز خیلی عصبانی شدم و اگر به همان صحنه بازگردم خودم را دار می زنم.

اخبار مرتبط

icon news

قتل به خاطر طلب یک میلیون تومان!

زن جوانی که کارمند یک شرکت خصوصی بود در جریان رابطه پنهانی با همکارش و قرض دادن 5 میل...

اعتراض وکیل نجفی به خلف وعده دادگاه

حمیدرضا گودرزی وکیل مدافع محمدعلی نجفی گفت: به بازداشت «نجفی» در دیوان عالی اعتراض کر...

جنایت جوان 26ساله در مشهد

جوان 26ساله به قتل تاجر کاشمری با همدستی یک زن در مشهد اعتراف کرد و گفت: جنازه را بعد...

پیشنهاد شیطانی کارگر افغان به قتل ختم شد

کارگر افغانی از دوستش خواست که نامزدش را به خانه بیاورد و دو نفری با او رابطه داشته ب...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news