اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 07 بهمن 1398
31 تیر 1398 31 تیر 1398
08:46 08:46

دانشگاه کمبریج در صدر آمار آزار جنسی

مطابق آمارها میزان آزار و اذیت‌های جنسی و تجاوز در دانشگاه‌های انگلیس ۱۰ برابر شده و در سه سال اخیر، دانشگاه کمبریج ۱۶۵ مورد گزارش تجاوز و آزار جنسی  داشته است.

دانشگاه کمبریج

به گزارش سلام نو، با بررسی امینت دانشگاه‌های انگلیس می‌توان دریافت که همواره میزان آزار و اذیت‌های جنسی در این دانشگاه‌ها بالا بوده است. در این میان موارد زیادی از این آزارها در دانشگاه کمبریج اعلام می‌شود.

موارد سالانه تجاوز و آزار جنسی در دانشگاههای انگلیس 10 برابر شده و از ۶۵ مورد در سال۲۰۱۴ میلادی به ۶۲۶ مورد در سال ۲۰۱۸ میلادی رسیده است.

تحقیقات نشان می‌دهد که بیشترین آمارها مربوط به دانشگاه شرقی"آنگلیا" در نوریچ است. به دنبال آن هم دانشگاه "کمبریج" در جایگاه دوم قرار دارد.

در سه سال اخیر، دانشگاه کمبریج ۱۶۵ مورد گزارش تجاوز و آزار جنسی را داشته است.

دانشگاه آنگلیا هم از سال ۲۰۱۴ تاکنون ۲۸۱ مورد را به خود اختصاص داده است.

از آنجا که اعلام چنین حوادثی برای دانشجویان دشوار است، دو سال پیش یک کمپین "شکست سکوت" راه افتاد تا دانشجویان تشویق شوند که بروز چنین مواردی را اطلاع دهند.

"گراهام ویرگو" رئیس دانشگاه کمبریج اظهار کرد، ما به دلیل چنین پرونده‌هایی خواهان تغییر در رسیدگی این موضوعات بودیم. به طوری‌ که قربانانیان می‌توانند علاوه بر مراجعه به پلیس، به دانشگاه هم امید داشته باشند. چون در چنین حوادثی دانشگاه خودش وارد عمل می‌شود و به انجام تحقیقات می‌پردازد./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

آمار قربانیان آزار جنسی در دانشگاه های آمریکا

انجمن دانشگاه‌های آمریکایی در تحقیقی در سال 2015 مشخص کرد که 20 درصد دختران و 5 درصد ...

تاسیس اولین بانک موی جهان در انگلیس

یک استارتاپ انگلیسی اولین بانک موی جهان را تاسیس کرد و افراد می توانند با 2500 پوند م...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news