اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 07 بهمن 1398
31 تیر 1398 31 تیر 1398
10:47 10:47
در مراسم معارفه رییس جدید فدراسیون کشتی صورت گرفت؛

ادای احترام دبیر به عباس جدیدی

مراسم معارفه علیرضا دبیر، رییس جدید فدراسیون کشتی با حضور مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها  در محل فدراسیون کشتی برگزار شد.

دبیر: بهتر از بنا نداریم؛ برای عباس جدیدی احترام قائلم

به گزارش سلام نو؛ علیرضا دبیر، بعد از دریافت حکم ریاستش در فدراسیون کشتی گفت: «بعد از 15 سال برگشتم و امروز خواستم عباس جدیدی هم باشد تا قهرمانان را هم کنار هم داشته باشیم. زشت است که این قهرمانان نباشند. پشت سر نفرات قبلی کسی حرف بزند ناراحت می شوم؛ خوب یا بد گذشته و از غیبت گذشته‌ها خوشحال نمی‌شوم.»

او در  ادامه صحبت‌های خود گفت: «محمد بنا و غلامرضا محمدی محکم به کارشان ادامه بدهند؛ بهتر از اینها نداریم. رسول خادم خیلی برای کشتی زحمت کشید و هیچ کس نمی‌تواند منکر شود. اگر 4 تا کشتی‌گیر بی‌نظیر در تاریخ باشند 2 نفر از آنها عباس و رسول هستند. با رسول سال‌ها در کشتی و شورا کار کردم و خیلی خوب روحیاتش را می شناسم؛ برای او احترام قائلم.»

رئیس جدید فدراسیون کشتی گفت: «از بنی‌تمیم تشکر می‌کنم؛ امیدوارم رها نشود. وزارت ورزش افرادی که کار کردند و سالم هستند را باید حفظ کند. از نعمتی هم تشکر می‌کنم که با برگزاری انتخابات کار بزرگی کرد. ابتدا گفتند سیاسی است، اما او کشتی‌گیر بوده و با خیلی از بزرگان، کشتی گرفته است. البته به خود ما هم گفتند سیاسی؛ چه ایرادی دارد که ما وارد سیاست شدیم، رفتیم و کار یاد گرفتیم؛ از امثال نعمتی هم باید استفاده کرد.»

دبیر با بیان اینکه در سال‌های اخیر وزارت ورزش و فدراسیون کشتی با هم اختلاف داشتند، گفت: «واقعیت این است که این اختلاف نظرها را باید کنار گذاشت؛ اگر این اختلافات به وجود بیاید به کشتی ضربه می‌زند.»

او درباره وحدت در جامعه کشتی گفت: «کشتی مثل فرفره هست؛ بال‌های متعددی دارد که یکی از این‌ها مربی هست، یکی کشتی‌گیر و یکی دیگر پرسنل؛ همه باید به هم کمک کنیم تا کشتی پیش برود.»

رئیس جدید فدراسیون کشتی، در پایان صحبت‌های خود گفت: «3 نفر از روسای هیات‌ها استعفا دادند، اما زنگ زدم و گفتم که استعفای شما را پاره کردم و همه چیز تمام شده است و باید با هم کار کنیم. از افرادی که کار کنند حمایت می‌کنم؛ برای حذف کردن نیامدم. شنیدم که گفتند دبیر باید نیروهای فدراسیون رو بیرون کند یا کشتی بانوان را تعطیل کند، اما این اخبار درست، نیست و نمی دانم منشا آن کجاست.»/خبر آنلاین

اخبار مرتبط

icon news

منتفی شدن میزبانی تهران از جام‌جهانی کشتی

با گذشت روزهای ۱۴ و ۱۵ و همچنین ۱۸ و ۱۹ آذرماه به عنوان تاریخ پیشنهادی برگزاری جام جه...

اولین تصاویر از بستری شدن حسن یزدانی در بیمارستان

صبح امروزحسن یزدانی قهرمان جهان و المپیک کشتی آزاد کشورمان به بیمارستان رفت تا برای ع...

آقای دبیر سالن شمشیربازی را پس بده!

فضل الله باقرزاده رییس فدراسیون ششمیربازی با اعلام اینکه شرکت توسعه و تجهیز می‌داند س...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news