اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 01 بهمن 1398
31 تیر 1398 31 تیر 1398
10:57 10:57
انتشار قطعه «نگار» سالار عقیلی ؛

جدیدترین آهنگ سالار عقیلی + دانلود

علاقه مندان سالار عقیلی از هفتم مرداد می‌توانند شنونده آلبوم جدیدی با عنوان «نگار» به آهنگسازی شایان کریمی با حال و هوایی متفاوت باشند.

سالار عقیلی قطعه «نگار» را منتشر کرد/ حضور در یک فضای جدید

به گزارش سلام نو، تازه ترین آلبوم سالار عقیلی با عنوان «نگار» به آهنگسازی شایان کریمی در حال و هوایی متفاوت تر از آثار قبلی این خواننده از هفتم مرداد ماه در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت. این در حالی است نخستین تک قطعه از این آلبوم به نام «نگار» برای انتشار در اختیار رسانه ها قرار گرفته است.

آلبوم «نگار» در ۸ قطعه تولید شده که تمامی اشعار از سروده های سعید رمضانی است. سالار عقیلی در این اثر فضاهایی جدید را تجربه کرده است، ضمن اینکه موسیقی و تنظیم های این آلبوم در فضای موسیقی ایرانی نیست و یک موسیقی ارکسترالِ مدرن در آن جاری است.

عقیلی برای اولین بار در این آلبوم قطعه ای به نام «برگ ریزان» را با گیتار الکتریک اجرا کرده است که تجربه ای جدید و متفاوت برای این خواننده سرشناس خواهد بود.

موسیقی این آلبوم را شایان کریمی ساخته و تنظیم کرده است که به گفته سالار عقیلی از متفاوت ترین آثار وی در دوران هنری اش محسوب می شود. فرید سعادتمند نیز با آهنگسازی یک قطعه در این آلبوم حضور دارد.

آلبوم «نگار» طی مراسمی در تاریخ ۷ مرداد ماه در تهران رونمایی و در اختیار دوستداران موسیقی قرار خواهد گرفت. این آلبوم به همت انتشارات «شمع و مه» و انتشارات «آماج هنر» تهیه و تولید شده است./مهر

اخبار مرتبط

icon news

بیوگرافی خواننده محبوب زن ، ادل

ادل لوری بلو ادکینز ترانه ساز و خواننده معروف بریتانیایی می باشد که شهرتش را مدیون آل...

سالار عقیلی با «وارش» در شبکه 3

تیتراژ سریال «وارش» به کارگردانی احمد کاوری توسط سالار عقیلی خوانده شد.

معرفی داوران جشنواره موسیقی «نوای خرم»

 اسامی هیات داوران مرحله رقابتی ششمین جشنواره موسیقی نوای خرم در بخش‌های مختلف اعلام ...

باندبازی صدای مجید انتظامی را درآورد!

مجید انتظامی آهنگساز برجسته کشورمان هم لب به گلایه از مافیا در عرصه موسیقی گشود.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news