اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 16 تیر 1399
31 تیر 1398 31 تیر 1398
11:30 11:30

بازسازی موفقیت آمیز موزه هنرهای معاصر

مرمت موزه هنرهای معاصر تهران در دو بخش ۶۰ و ۴۰ درصدی  به پایان رسیده است. این خبر از سوی مدیر کل دفتر هنرهای تجسمی در نشست خبری امروز در کتابخانه این موزه اعلام شد.

مرمت و بازسازی موزه هنر های معاصر

مدیر کل دفتر هنرهای تجسمی اظهار کرد که فرآیند مرمت موزه هنرهای معاصر تهران در دو بخش ۶۰ و ۴۰ درصدی تعریف شده بود که در حال حاضر بخش ۶۰ درصدی به پایان رسیده است.

به گزارش سلام نو، نشست خبری مرمت و بازسازی موزه هنرهای معاصر تهران صبح روز دوشنبه (۳۱ تیر ماه) با حضور هادی مظفری (مدیر کل دفتر هنرهای تجسمی) و مجید آقایی (مدیر موزه هنرهای معاصر تهران) در کتابخانه این موزه برگزار شد.

در ابتدای این نشست هادی مظفری در سخنانی اظهار کرد: پیش‌بینی ما برای مرمت موزه در دو فاز ۶۰ و ۴۰ درصدی بود که ۶۰ درصد اولیه این پروژه به اتمام رسید و امروز گزارش آن ارائه خواهد شد.

او ادامه داد: موزه هنرهای معاصر در سال ۵۶ افتتاح شده و تاریخی که بعد از ۴۲ سال بر آن گذشته بود، کارهای زیادی داشته که بخشی پیش از آغاز پروژه قابل پیش‌بینی بود و بخشی هم در پروژه خودش را نشان داد. به طور کلی فرآیند مرمت و بازسازی موزه در ۱۲ جبهه اصلی و  ۱۳۰ بخش فرعی انجام شد./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

خانه مصدق مرمت می‌شود

حجت الاسلام فخرالدین صابری با بیان اینکه صنعت گردشگری نقش بسزایی در اشتراک‌گذاری ارزش...

وقتی آثار تهمینه میلانی بدون مجوز به نمایش گذاشته می‌شود!

مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت ارشاد از برخورد با یک گالری متخلف که آثار تهمینه میلانی را ...

گود برداری پلکان جنوبی دانشکده پزشکی و لوح یادمان دانشگاه تهران

مکان نگهداری لوح یادمان دانشگاه تهران را با عنوان مرمت، گودبرداری و تخریب کردند.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news