اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

شنبه
شنبه 02 شهریور 1398
01 مرداد 1398 01 مرداد 1398
15:06 15:06

شوک در اهوازه، 9 بازیکن فولاد در فرودگاه قهر کردند

کاروان تیم فوتبال فولاد خوزستان امروز با یک اتفاق شوکه کننده در فرودگاه مواجه شد و چند بازیکن با تجربه این تیم در اعتراض به مدیریت باشگاه از فرودگاه قهر کرده و به تهران نیامدند.

به گزارش سلام نو، کاروان تیم فوتبال فولاد خوزستان امروز در فرودگاه شهر اهواز و در حالی که آماده سفر به تهران برای حضور در جام شهدا بود، با اتفاقی شوکه کننده روبرو شد.


9 بازیکن از تیم فولاد که عمدتا از باتجربه های این تیم بودند، به دلیل اعتراض به مدیریت باشگاه به خاطر یک جریمه، فرودگاه را ترک کردند و همراه با تیم به تهران نرفتند.

شنیده ها حاکی از این است که بازیکنان فولاد در هنگام اقدام برای تسویه حساب مالی فصل 98-97 به صورت ناگهانی متوجه شده اند که 20 درصد از رقم قراردادشان را جریمه شده اند. باشگاه فولاد به بازیکنان اعلام کرده به دلیل شکست 4 بر یک مقابل صنعت نفت در هفته بیست و ششم لیگ، برای آنها 20 درصد جریمه در نظر گرفته است. نکته عجیبی که باعث ناراحتی بازیکنان شده، جدا از میزان جریمه، این است که چرا بعد از 3 ماه چنین موضوعی به آنها اعلام شده است.

با رخ دادن این اتفاق، فولادی ها قبل از شروع لیگ نوزدهم وارد فاز جدیدی شده اند و باید دید واکنش باشگاه به بازیکنان ناراضی خود چه خواهد بود. فولادی ها طبق برنامه فعلی، باید فردا در جام شهدا به مصاف شاهین بوشهر بروند.

اخبار مرتبط

icon news

درخواست دستمزد نجومی نیمار از بارسا و رئال

جوزپ پدررول مجری برنامه معروف ال چیرینگیتو مدعی شده که نیمار برای انتقال به بارسلونا ...

واکنش جالب تماشاگران به ستاره‌های خارجی تراکتور+عکس

برخی از هواداران تراکتوری که برای حمایت از ماشین‌سازی برابر استقلال به ورزشگاه بنیان ...

برانکو فعلا در الاهلی می‌ماند

در حالی که شایعات بسیاری درباره احتمال اخراج برانکو ایوانکویچ بعد از چند نتیجه ضعیف ب...

مرادمند: بازی خوب بود کیفیت زمین نه

 محمد حسین مرادمند، بازیکن تیم شهر خودرو درباره اولین پیروزی شاگردان یحیی گل محمدی گف...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news