اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 30 دی 1398
01 مرداد 1398 01 مرداد 1398
15:06 15:06

شوک در اهوازه، 9 بازیکن فولاد در فرودگاه قهر کردند

کاروان تیم فوتبال فولاد خوزستان امروز با یک اتفاق شوکه کننده در فرودگاه مواجه شد و چند بازیکن با تجربه این تیم در اعتراض به مدیریت باشگاه از فرودگاه قهر کرده و به تهران نیامدند.

به گزارش سلام نو، کاروان تیم فوتبال فولاد خوزستان امروز در فرودگاه شهر اهواز و در حالی که آماده سفر به تهران برای حضور در جام شهدا بود، با اتفاقی شوکه کننده روبرو شد.


9 بازیکن از تیم فولاد که عمدتا از باتجربه های این تیم بودند، به دلیل اعتراض به مدیریت باشگاه به خاطر یک جریمه، فرودگاه را ترک کردند و همراه با تیم به تهران نرفتند.

شنیده ها حاکی از این است که بازیکنان فولاد در هنگام اقدام برای تسویه حساب مالی فصل 98-97 به صورت ناگهانی متوجه شده اند که 20 درصد از رقم قراردادشان را جریمه شده اند. باشگاه فولاد به بازیکنان اعلام کرده به دلیل شکست 4 بر یک مقابل صنعت نفت در هفته بیست و ششم لیگ، برای آنها 20 درصد جریمه در نظر گرفته است. نکته عجیبی که باعث ناراحتی بازیکنان شده، جدا از میزان جریمه، این است که چرا بعد از 3 ماه چنین موضوعی به آنها اعلام شده است.

با رخ دادن این اتفاق، فولادی ها قبل از شروع لیگ نوزدهم وارد فاز جدیدی شده اند و باید دید واکنش باشگاه به بازیکنان ناراضی خود چه خواهد بود. فولادی ها طبق برنامه فعلی، باید فردا در جام شهدا به مصاف شاهین بوشهر بروند.

اخبار مرتبط

icon news

سلب میزبانی از تیم ملی فوتبال در مرحله دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲

کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد مالزی و عمان میزبان احتمالی تیم ملی فوتبال ایران برا...

چرا بازی فولاد و استقلال برگزار نمی‌شود؟

بازی فولاد خوزستان و استقلال تهران در لیگ برتر به تعویق افتاده است.

قهرمان آسیا،نخستین حریف شاگردان استیلی در راه المپیک

 تیم ملی امید در نخستین دیدار خود از ساعت 13:45 در تایلند به مصاف ازبکستانی می­رود که...

ستاره آرسنال قصد خودکشی داشت

پل مرسون که فوتبال را از پایه های آرسنال شروع کرد و به تیم بزرگسالان توپچی‌ها رسید و ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news