اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

چهارشنبه
چهارشنبه 30 مرداد 1398
01 مرداد 1398 01 مرداد 1398
16:05 16:05

کارگران ۲۵۰ ورزشگاه اختصاصی دارند

ابراهیم صادقی فر، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر دارا بودن تقریبا ۲۵۰ ورزشگاه اختصاصی کارگران در سراسر کشور گفت : این قشر می‌توانند نقش تعیین‌کننده‌ای در ورزش کشور داشته باشند .

 ۲۵۰ ورزشگاه مخصوص کارگران در ایران وجود دارد

به گزارش سلام نو، مجمع عمومی فدراسیون ورزش کارگری با حضور ابراهیم صادقی فر، معاون فرهنگی اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد دادکان، مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، جواد رمضی، رئیس فدراسیون ورزش کارگری و به ریاست احمدی، معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان و برگزار شد.

صادقی فر در این نشست ضمن تبریک موفقیت‌های ورزشکاران کارگر اعزامی به مسابقات جهانی اسپانیا و تقدیر از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سایر مسوولان در اعزام کاروان ۱۴۰ نفره ورزش کارگری به مسابقات اسپانیا اظهار کرد: کاروان ایران توانست در عمل فعل خواستن را صرف کرده و پرچم پرافتخار کشورمان را در عرصه‌های بین‌المللی برافراشته و سبب شدند تا امر ورزش در میان جامعه کار و تولید توسعه بیشتری داشته باشد.

او توجه به ورزش فرزندان کارگران و استعدادیابی در بین این جامعه عظیم  که سرمایه‌های کشور محسوب می‌شوند را از برنامه‌های حوزه معاونت اعلام کرد و خواستار حمایت‌های فنی و توسعه‌ای وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک و تقویت جایگاه ورزش کارگری در راستای توسعه و تعمیم ورزش در بین جامعه ۱۴ میلیونی کارگران شد.

صادقی‌فر در ادامه تقویت هیات‌های ورزشی و افزایش ظرفیت‌های موجود در ورزش استان‌ها را منوط به تلاش و برنامه‌ریزی مستمر مسئولان ورزش کارگری کشور دانست و افزود: ورزش کارگری با دارا بودن حدودا ۲۵۰ ورزشگاه در سراسر کشور می‌تواند نقش تعیین کننده‌ای را در ورزش کشور ایفا کند.

با پیگیری صورت گرفته و تصویب اساسنامه جدید در مجمع عمومی فدراسیون ورزش کارگری، هیات های استانی به عضویت مجامع عمومی و انتخاباتی فدراسیون درآمده و دارای حق رای شدند. این درحالیست که پیش از این فقط انجمن ها در مجامع حضور و حق رای داشتند.

در ادامه این جلسه از خدمات منصور احمدی، پیشکسوت داوری و رئیس انجمن فوتبال کارگران کشور تقدیر به عمل آمد./ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

بحران، کارخانه روغن نباتی را به تعطیلی می‌کشاند / مشکلات کارگران با بازنشسته کردن آنها حل نمی‌شود

شرایط در کارخانه روغن نباتی بحرانی شده از اینرو در نشست مسئولان استانی فارس مشکلات ای...

مرگ دلخراش کارگران زیر آوار

سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: در خصوص کارگرانی که در حادثه آوا...

اقدامات لازم برای حضور زنان در ورزشگاه‌ها انجام شده

معصومه ابتکار، معاون رئیس جمهور گفت: طی هفته دولت کارنامه‌ای ارائه خواهد شد که در آن ...

قدرت خرید کارگران افزایش یافت

نماینده کارگران درشورایعالی کار بیان کرد: از طرف گروه کارگری به شورایعالی کار درخواست...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news