اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

چهارشنبه
چهارشنبه 30 مرداد 1398
01 مرداد 1398 01 مرداد 1398
15:49 15:49

اشتباه بزرگ پرز درباره بیل به روایت رییس سابق رئال مادرید

کالدرون رییس سابق باشگاه رئال مادرید معتقد است پرز حاضر به قبول اشتباهش در مورد گرفت بیل نیست و نمی‌خواهد قبول کند گران‌ترین خریدش اشتباه بوده است و نتوانسته انتظارات را برآورده کند.

به گزارش سلام نو، شرایط برای گرت بیل در رئال روز به روز بدتر می شود و او در حال مذاکره با چند باشگاه برای جدایی از رئال است. چند روز پیش زیدان در نشستی خبری گفت که بیل هر چه زودتر برود بهتر است و شب گذشته نیز تایید کرد که بیل به دلیل تمایلش به جدایی از رئال، حاضر نشده در بازی برابر بایرن مونیخ به میدان برود. بیل سال 2013 با رقم 101 میلیون یورو از تاتنهام به رئال پیوست و همچنان گران ترین بازیکن تاریخ این باشگاه است.

رامون کالدرون که بین سال های 2006 تا 2009 رئیس رئال بود، در مورد گرت بیل گفت: « هیچکس نمی داند این معضل تابستانی چه زمانی به اتمام خواهد رسید؛ چرا که بین زیدان و پرز در مورد بیل اختلاف است.

سال گذشته وقتی زیدان از جدایی رونالدو مطلع شد، استعفا کرد؛ چرا که بر خلاف پرز اعتقاد نداشت که بیل توانایی پر کردن جای خالی رونالدو را دارد. پرز حاضر نیست به اشتباه خود در مورد بیل اعتراف کند. او گران ترین خرید پرز است.»

کالدرون ادامه داد:« البته در مورد بیل کمی غیرمنصفانه هم قضاوت می شود. مصدومیت های زیاد باعث شد تا بیل نتواند حداکثر بازدهی را در رئال داشته باشد. او همچنین یک کلمه اسپانیایی هم یاد نگرفت تا بتواند با هواداران و رسانه ها ارتباط مناسب برقرار کند. این اشتباه بزرگی از سوی بیل بود.»

اخبار مرتبط

icon news

ضربه شست رئال به بارسا: نیمار در راه مادرید+عکس

 پیشنهاد بارسا برای جذب نیما به اندازه کافی برای پاریس خوب نبوده و مدیران این تیم مای...

رئال مادرید با سه گل سلتاویگو را مغلوب کرد/ تابستان تلخ فراموش شد

رئال مادرید با وجود ده نفره شدن بازی بسیار خوبی را در اولین هفته لالیگا ارائه داد و م...

ناواس در انتظار شکار پیراهن شماره یک رئال مادرید

هر چند زیدان رسما به ناواس گفت که کورتوا دروازه‌بان اول رئال است ولی او در رئال ماند ...

هازارد به بازی اول رئال در لیگ نمی رسد

هازارد بازیکنی که بالاخره پس از مدتها تلاش رئالی ها به سانتیاگو برنابئو آمده به خاطر ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news