اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 09 بهمن 1398
01 مرداد 1398 01 مرداد 1398
16:16 16:16

پاری سن ژرمن ستاره نوجوان بارسا را شکار کرد+عکس

 ژاوی سیمونز بازیکن نوجوان بارسا که این روزها حسابی مشهور است ترجیح داد تا از کاتالونیا به پاریس برود و شانس خود را در تیم دیگر به جز بارسلونا آزمایش کند.

به گزارش سلام نو به نقل از موندودپورتیوو، ژاوی سیمونز بازیکن 16 ساله تیم نوجوانان بارسلونا امروز در پیامی اینستاگرامی خبر از خداحافظی خود با این باشگاه داد. سیمونز که هلندی است، از کودکی در آکادمی لاماسیا حضور داشت و پس از رسیدن به 16 سالگی و به دلیل استعداد وتوانایی های بالایش، باشگاه بارسلونا پیشنهادی بالا برای اولین قرارداد حرفه ای به او ارائه داد.

پیشنهاد بارسا دستمزد سالانه 200 هزار یورو بعلاوه شانس حضور در تیم دوم باشگاه بود که از سوی سیمونز رد شد. این پیشنهاد برای بازیکنی 16 ساله در بارسلونا بی سابقه بود. او قرار بود از سپتامبر برای تیم جوانان A بارسا بازی کند اما پس از مشورت با مدیر برنامه های معروفش،"مینو رایولا"، تصمیم به رد پیشنهاد بارسا گرفت و در پیامی عنوان داشت که از بارسا جدا خواهد شد.بارسلونا می توانست بر رقم پیشنهادی خود اضافه کند اما ترجیح داد روی اصول خود پایبند بماند. مقصد بعدی سیمونز باشگاه پاری سن ژرمن خواهد بود.

این انتقال در روزهایی رقم می خورد که اخبار و شایعات زیادی در مورد بازگشت نیمار به بارسلونا به گوش می رسد. سیمونز در 16 سالگی 24 هزار فالوئر در توئیتر و 1.6 میلیون فالوئر در اینستاگرام دارد و در شبکه های اجتماعی چهره ای کاملا شناخته شده محسوب می شود.

اخبار مرتبط

icon news

واکنش بارسا به درگذشت کوبی برایانت+تصویر

بارسا پس از مرگ ناگهانی کوبی برایانت ابتدا در پیامی کوتاه در شبکه‌های مجازی این رخداد...

گزینه روی میز سوارس مشخص شد

خوسپ ماریا بارتومئو، رییس باشگاه بارسلونا گفت: موندو دپورتیوو گزینه روی میز برای جانش...

نیمار: از دست دادن برایانت شکستی بزرگ برای دنیای ورزش است

تیمار بعد از پایان بازی برابر لیل به خبرنگاران توضیح داد واکنش ناراحت کننده‌ای که بعد...

ستاره پاریس به رئال مادرید خواهد رفت

بعد از شایعات بسیار زیاد درباره جدایی ستاره خط حمله پاریس از این تیم حالا این طور به ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news