اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

شنبه
شنبه 02 شهریور 1398
01 مرداد 1398 01 مرداد 1398
16:16 16:16

پاری سن ژرمن ستاره نوجوان بارسا را شکار کرد+عکس

 ژاوی سیمونز بازیکن نوجوان بارسا که این روزها حسابی مشهور است ترجیح داد تا از کاتالونیا به پاریس برود و شانس خود را در تیم دیگر به جز بارسلونا آزمایش کند.

به گزارش سلام نو به نقل از موندودپورتیوو، ژاوی سیمونز بازیکن 16 ساله تیم نوجوانان بارسلونا امروز در پیامی اینستاگرامی خبر از خداحافظی خود با این باشگاه داد. سیمونز که هلندی است، از کودکی در آکادمی لاماسیا حضور داشت و پس از رسیدن به 16 سالگی و به دلیل استعداد وتوانایی های بالایش، باشگاه بارسلونا پیشنهادی بالا برای اولین قرارداد حرفه ای به او ارائه داد.

پیشنهاد بارسا دستمزد سالانه 200 هزار یورو بعلاوه شانس حضور در تیم دوم باشگاه بود که از سوی سیمونز رد شد. این پیشنهاد برای بازیکنی 16 ساله در بارسلونا بی سابقه بود. او قرار بود از سپتامبر برای تیم جوانان A بارسا بازی کند اما پس از مشورت با مدیر برنامه های معروفش،"مینو رایولا"، تصمیم به رد پیشنهاد بارسا گرفت و در پیامی عنوان داشت که از بارسا جدا خواهد شد.بارسلونا می توانست بر رقم پیشنهادی خود اضافه کند اما ترجیح داد روی اصول خود پایبند بماند. مقصد بعدی سیمونز باشگاه پاری سن ژرمن خواهد بود.

این انتقال در روزهایی رقم می خورد که اخبار و شایعات زیادی در مورد بازگشت نیمار به بارسلونا به گوش می رسد. سیمونز در 16 سالگی 24 هزار فالوئر در توئیتر و 1.6 میلیون فالوئر در اینستاگرام دارد و در شبکه های اجتماعی چهره ای کاملا شناخته شده محسوب می شود.

اخبار مرتبط

icon news

درخواست دستمزد نجومی نیمار از بارسا و رئال

جوزپ پدررول مجری برنامه معروف ال چیرینگیتو مدعی شده که نیمار برای انتقال به بارسلونا ...

خشم بارسا از ستاره دردسرساز فرانسوی

بی‌نظمی عجیب و غریب دمبله ستاره جوان و فرانسوی بارسا باعث شده تا مسئولان بارسا در نشس...

ونگر می‌خواست آرسنال مثل بارسا بازی کند

مارتین کیون معتقد است که ونگر به بارسا علاقه داشت و می‌خواست سبک آنها را کپی کند و ای...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news