اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 14 خرداد 1399
01 مرداد 1398 01 مرداد 1398
20:45 20:45
صاحب امتیاز روزنامه آرمان امروز:

مجوز آرمان امروز لغو شده است/ روزنامه آرمان ملی ربطی به ما ندارد

صاحب امتیاز روزنامه آرمان امروز تصریح کرد که این روزنامه لغو امتیاز شده است و روزنامه آرمان ملی هیچ ربطی به آن ندارد بلکه روزنامه جداگانه ای است

روزنامه «آرمان امروز» لغو امتیاز شده است!

گروه سیاسی: صاحب‌امتیاز روزنامه «آرمان امروز» در واکنش به انتشار برخی شایعات مبنی بر جایگزینی روزنامه «آرمان ملی» به جای آرمان امروز، یا ادغام این دو، این مساله را  تکذیب کرد و گفت: نشریه آرمان ملی، هیچ ارتباطی با روزنامه آرمان امروز ندارد و انتشار روزنامه آرمان ملی در شکل و شمایل آرمان امروز  غیرحرفه ای و غیر اخلاقی است. هوشمند سفیدی، علت عدم انتشار روزنامه را حکم هیئت نظارت بر مطبوعات درخصوص لغو امتیاز دانست و تصریح کرد: در حال پیگیری‌های حقوقی لازم در این زمینه هستیم و امیدواریم با رفع مشکلات، آرمان امروز بتواند مشئی روشنگرانه و آگاهی بخشی خود را تداوم بخشد.

گفتنی اینکه، روزنامه «آرمان ملی» از امروز در شمایل روزنامه‌ی «آرمان امروز» منتشر شد. برخی رسانه‌ها نوشته بودند که ظاهرا اختلافات بین آقای هوشمند سفیدی صاحب‌امتیاز روزنامه با حسین عبداللهی سردبیر و مدیرمسئول آن، باعث شده عبداللهی به ناگهان و بدون اعلام قبلی روزنامه آرمان را تعطیل و روزنامه‌ی خود را در شکل و شمایل آرمان امروز منتشر کند.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news