اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 21 آذر 1398
01 مرداد 1398 01 مرداد 1398
23:33 23:33

جهانگیری از جانب رهبری مامور بررسی زمین خواری در استان شمالی شد

دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی اظهار کرد که دفتر رهبری گزارشی را به معاون اول رئیس جمهور درباره زمین خواری در استان گلستان داده و ایشان ماموریت بررسی موضوع را صادر کرده است

جزئیات دستور ویژه رهبر انقلاب برای رسیدگی به زمین خواری در یک استان

باشگاه خبرنگاران نوشت:پالیزدار گفت: طبق گزارش دفتر رهبر معظم انقلاب، معاون اول رئیس‌جمهور دستوری برای بازدید از این منطقه دادند.

کاظم پالیزدار دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی ضمن اشاره به حضور خود در استان گلستان مبنی بر بررسی زمین خوری در این منطقه با عنایت به دستور مقام معظم رهبری در مورد وجود فساد در این استان اظهار داشت: در استان گلستان به خصوص روستای «زیارت» متاسفانه شاهد زمین خواری بودیم.

پالیزدار با اشاره به دستور دفتر مقام معظم رهبری برای رسیدگی به فساد در این منطقه از کشورمان که اوایل سال صادر کرده‌اند، خاطر نشان کرد: گزارش دقیقی از سوی دفتر معظم رهبری به آقای جهانگیری معاون اول رئیس جمهور داده شده بود و ایشان هم به ما ماموریت دادند تا برای بررسی موضوع به منطقه برویم.

دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی‌گفت: ما به اتفاق دو نفر از معاونین وزارت جهاد کشاورزی، رئیس سازمان امور اراضی، رئیس سازمان جنگل‌ها و مراتع، دبیر شورای عالی معماری و شهرسازی، معاون بنیاد مسکن، معاون قضایی دادستان کل کشور و هیاتی از تهران به اینجا آمدیم.

وی تاکید کرد: در بازدیدهای که داشتیم مصادیقی که دفتر حضرت آقا به آن اشاره کردند تماماً مورد تایید بود. جلسه‌ای با استاندار داشتیم که قرار شد گزارش آن نیز به دفتر مقام معظم رهبری ارسال شود

دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: باید در مورد این مسئله تصمیم جدی گرفته شود پیش بینی کارشناسان این است که تغییر کاربری و تصرف ایجاد شده وضعیت بسیار خطرناکی را برای منطقه بوجود می‌آورد.

اخبار مرتبط

icon news

تاکید جهانگیری بر صادرات غیرنفتی به عنوان مهمترین پیشران اقتصاد

معاون اول رییس جمهوری صادرات را مهمترین پیشران اقتصاد کشور دانست و گفت: صادرات به حق ...

جهانگیری: از مسیر تعاونی ها به عدالت می رسیم

معاون اول رئیس جمهور ضمن تقدیر از تعاونی های برتر کشور اظهار کرد که با بخش تعاونی به ...

انتقاد جهانگیری از هجمه علیه واگذاری‌ها

معاون اول رییس‌جمهور با انتقاد نسبت به تخریب واگذاری های صورت گرفته در سازمان خصوصی س...

تمام سیلوهای استان گلستان پاک است

 حمید رضا علی محمدی، مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی گلستان اعلام کرد که تمام سیلوها...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news