اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 29 شهریور 1398
07 مرداد 1398 07 مرداد 1398
13:53 13:53

بنیاد مستضعفان دانشکده خبر را پلمب کرد

مدیر باشگاه دانشجویی دانشکده خبر با اعلام اینکه اداره اموال و املاک استان تهران بدون ارائه حکمی وارد ساختمان دانشکده خبر شدند گفت:آنها  کارکنان و افراد حاضر در دانشکده را بیرون کرده و در را از داخل قفل کردند.

دانشکده خبر پلمپ شد

به گزارش سلام نو، صبح امروز (دوشنبه ۷ مرداد) ضابطین بنیاد مستضعفان با ورود به دانشکده خبر اقدام به پلمب اتاق‌های این ساختمان کردند.

مدیر باشگاه دانشجویی دانشکده خبر و مدرس این دانشکده در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، گفت: اداره اموال و املاک استان تهران بدون ارائه حکمی وارد ساختمان دانشکده خبر شده، کارکنان و افراد حاضر در دانشکده را بیرون کرده و در را از داخل قفل کرده است.

الهام باقری ادامه داد: ملک برای بنیاد مستضعفان است. این ساختمان سال‌ها مخروبه بود و دانشکده خبر چهار طبقه آن را دست گرفت و آباد کرد و ناگهان بنیاد مستضعفان تصمیم گرفت برای آن کرایه ماهانه  ۹۰ میلیون تومان ببندد که طی رایزنی‌هایی که در دوره ریاست آقای سعیدی‌کیا در بنیاد مستضعفان داشتیم گفتیم دانشکده از پس پرداخت این هزینه سنگین برنمی‌آید و قرار بود در این زمینه با دانشکده مدارا شود و وقتی امروز چنین اتفاقی رخ داد و پیگیری کردیم، ظاهرا آقای فتاح رئیس جدید بنیاد مستضعفان می‌گوید دستوری برای بیرون کردن و تصرف ساختمان «دانشکده خبر» نداده است.

96

/ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

کاش فتاح به جای دانشکده خبر سراغ دفتر حداد عادل و احمدی‌نژاد هم می‌رفت

پرویز فتاح اگر قصد ضربه شست نشان دادن به قدرتمندان و پس گرفتن حق مستضعفان را دارد او ...

رئیس بنیاد مستضعفان: از دانشکده خبر شروع کردیم تا همه باخبر شوند که عزم ما جدی است

رئیس بنیاد مستضعفان در حساب توئیتر خود نوشت: آغاز از دانشکده خبر برای ما عمدی بود تا ...

فتاح ضربه اول را به دانشکده خبر زد/ بدهکاری بنیاد مستضعفان را بدهید!

رئیس جدید بنیاد مستضعفان در توئیتر خود ابتدا خبر از پلمپ دانشکده خبر و سپس رفع پلمپ آ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news