اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 09 خرداد 1399
07 مرداد 1398 07 مرداد 1398
18:19 18:19

فتاح ضربه اول را به دانشکده خبر زد/ بدهکاری بنیاد مستضعفان را بدهید!

رئیس جدید بنیاد مستضعفان در توئیتر خود ابتدا خبر از پلمپ دانشکده خبر و سپس رفع پلمپ آن داد تا اولین ضربه خود را به بدهکاران بنیاد زده باشد

افتتاح ۲۵۰۰ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه با حضور پرویز فتاح رییس کمیته امداد امام خمینی(ره)

به گزارش سلام نو، رییس جدید بنیاد مستضعفان در اولین اقدام جدی خود برای وصول مطالبات این نهاد اقدام کرد. صبح امروز خبر رسید که دانشکده خبر تهران وابسته به خبرگزاری جمهوی اسلامی (ایرنا) با شکایت بنیاد مستضعفان پلمب شد. علت این مساله، معوق شدن اجاره بها عنوان شد.

ضابطین با پلمپ کردن برخی اتاق‌ها، در اصلی دانشکده را نیز بستند؛ موضوعی که گفته می‌شود به درگیری لفظی بین دانشجویان و ضابطین منجر شده اما نهایتا کارکنان و دانشجویان به خارج از مجموعه هدایت شدند.

ساعاتی پس از این اتفاق، پرویز فتاح در توییتی از فک پلمب خبر داد اما اعلام کرد که تا پایان مرداد فرصت دارند.

رییس جدید بنیاد مسکن نوشته است: «عمدا از دانشکده خبر شروع کردیم تا خبرش به گوش همه برسد عزم جدی است.   اموال  مستضعفان دست هر مقام و منصبی باشد باید برگردد. مخلص و ارادتمند اهالی رسانه و دانشجویان عزیز هستیم. گفتیم فعلا ملاحظه و فک پلمب کنند ولی مهلت تا پایان مرداد خواهد بود. این بار را ملاحظه کردیم ولی بعدا ملاحظه‌ای در کار نیست.

فتاح که از مدیران باسابقه و خوشنام محسوب می‌شود در مراسم معارفه خود به جای محمد سعیدی‌کیا در روز سوم مردادماه ۱۳۹۸ بر خروج بنیاد از عرصه‌های زیان‌ده تاکید کرد و گفت: «از اموال و املاک و دارایی‌های بنیاد با جدیت و قاطعیت و هوشمندی و تدبیر و بدون هرگون توصیه‌پذیری از هر شخص یا مقام و منصبی حراست خواهم کرد.» با این حساب، اقدام برای پلمب دانشکده خبر، اولین خط و نشان فتاح به بدهکاران بنیاد مستضعفان بود./ ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

هدیه ۵۰۰ هزار تومانی بنیاد مستضعفان به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟

سید پرویز فتاح، رئیس بنیاد مستضعفان اعلام کرد هدیه ۵۰۰ هزار تومانی بنیاد مستضعفان به ...

بنیاد مستضعفان وام 5میلیونی کرونا می‌دهد+ جزئیات

پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان خبر از پرداخت تسهیلات پنج میلیون تومانی قرض‌الحسنه از ...

کولبران کارت هدیه می‌گیرند

پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان اعلام کرد: به کولبرانی که به دنبال بحران کرونا دچار مش...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news