اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 29 مهر 1398
08 مرداد 1398 08 مرداد 1398
08:48 08:48

شجاع: دهمین قرارداد مالی‌ام را بستم!

 خلیل زاده با بیان اینکه باشگاه رفتار خوبی با شایان مصلح، سروش رفیعی و مهدی شریفی نداشت بیان کرد: احساس می‌کنم ممکن است فرداروز همین برخورد با من انجام شود. این‌که بازیکن در لیست مازاد قرار بگیرد ایرادی ندارد. به هر حال سلیقه مربی است. یک مربی به یک بازیکن اعتقاد دارد و مربی دیگری ندارد، اما مدیریت باید شأن بازیکن خودش را بیشتر حفظ کند.

شجاع: نمی‌خواستم بگویم، اما دهمین قرارداد مالی را بسته‌ام!

مدافع باشگاه پرسپولیس معتقد است باشگاه رفتار خوبی با شایان مصلح، سروش رفیعی و مهدی شریفی نداشته و ممکن است فرداروز همین برخورد با او انجام شود!

گزارش سلام نو، «جدایی سه بازیکن از پرسپولیس تصمیم سرمربی تیم بوده و باید آن را پذیرفت، اما من از مدیرعامل باشگاه‌مان گله دارم؛ اگر بازیکنی را نمی‌خواهید و قرار است در لیست مازاد باشد چرا این‌قدر دیر این مسئله را اعلام کردید؟ الان که همه تیم‌های لیگ برتری بسته شده‌اند و دوران بدن‌سازی را پشت سر می‌گذارند و در این شرایط کمتر تیمی بازیکن جدید جذب می‌کند»؛ این تازه‌ترین صحبت‌های شجاع خلیل‌زاده است. حرف‌هایی که بیراه هم نیست. اینکه هر مربی یا باشگاهی حق دارد بازیکنی را نخواهد، اما باید احترام آن بازیکن را حفظ کند. در تمام باشگاه‌های بزرگ دنیا هم این اتفاق می‌افتد. بازیکنانی در لیست مازاد قرار می‌گیرند، اما پس از توافق با باشگاه در صلح و صفا از یکدیگر جدا می‌شوند. به همین بهانه با شجاع خلیل‌زاده تماس گرفتیم...

چی شده؟ شهر را که به هم ریختی!
مگر دروغ گفتم؟ یا حرف بدی زدم؟ من حرف حق را زدم.

ولی خیلی‌ها هستند که حرف حق را نمی‌زنند.
من با خیلی‌ها کاری ندارم. باشگاه رفتار خوبی با شایان مصلح، سروش رفیعی و مهدی شریفی نداشت و احساس می‌کنم ممکن است فرداروز همین برخورد با من انجام شود. این‌که بازیکن در لیست مازاد قرار بگیرد ایرادی ندارد. به هر حال سلیقه مربی است. یک مربی به یک بازیکن اعتقاد دارد و مربی دیگری ندارد، اما مدیریت باید شأن بازیکن خودش را بیشتر حفظ کند. من به خبرورزشی هم گفتم باشگاه و هواداران باید قدر بازیکنانی که در گذشته برای این تیم زحمت کشیدند را بیشتر بدانند. من از خودم نمی‌گویم، اما بازیکنانی مثل شایان مصلح در زمان بسته بودن پنجره نقل‌وانتقالات پرسپولیس و کمبود بازیکن با جان و دل و همه وجود زحمت کشیدند و تلاش کردند ولی...

هنوز هم ناراحتی؟ شاید هم دیدن غم رفیق صمیمی‌ات سروش سخت باشد؟
بله، ما هم‌بازی هستیم. این رفتار خوبی نبود که با سروش، شایان و مهدی شد. اینکه نمی‌شود وقتی بازیکن را می‌خواهید ۲۰۰ بار زنگ می‌زنید ولی وقتی نمی‌خواهید جواب تلفنش را هم ندهید! من احساس می‌کنم مشابه همین رفتاری که با این سه نفر شد در آینده با شجاع خلیل‌زاده هم خواهد شد. شما نمی‌دانید سروش چقدر حالش بد است. می‌دانم مهدی و شایان هم اوضاع و احوال بهتری ندارند. این سه نفر به هر حال برای قهرمانی پرسپولیس در لیگ و جام‌حذفی فصل گذشته زحمت کشیدند و باید احترامشان را حفظ کنیم. من به خود شما هم گفتم وقتی صحبت‌های مجتبی محرمی را شنیدم و مصاحبه‌اش را خواندم متأثر و ناراحت شدم. بابا اسم مجتبی محرمی را یک تریلی ۱۸ چرخ نمی‌کشید. به خاطر پرسپولیس از خیلی چیزها گذشت. حالا باید لنگ یک منزل استیجاری باشد؟ این‌ها آینده من شجاع خلیل‌زاده هم هستند.

ولی تو ماندی و به رغم پیشنهادات بهتری که از قطر داشتی با پرسپولیس تمدید کردی.
منتی ندارم. دلی تمدید کردم، چون می‌خواستم تعصبم به پرسپولیس را نشان دهم. نمی‌خواستم این حرف را بزنم، اما فکر می‌کنید از نظر مالی من بازیکن چندم پرسپولیس باشم؟

جزو ۵ نفر اول! نیستی؟!
همین قدر بدانید قرارداد من از لحاظ مالی دهمین قرارداد بین بازیکنان پرسپولیس است!

باور نمی‌کنیم!
همه چیز مشخص است. من هم گفتم نمی‌خواهم منتی بگذارم، اما شرایط این‌گونه است.

البته به ما هم گفتی اهل ادا و اطوار درآوردن نیستی. نرفتی دورهایت را بزنی و بعد قرارداد سنگین ببندی و...
گفتم که اگر ادعا می‌کنیم پرسپولیسی هستیم نباید فقط لب و دهان باشیم. باید در عمل هم نشان بدهیم. خیلی دوست ندارم در این رابطه حرف بزنم.

خود سروش رفیعی هم البته گفته از گابریل کالدرون گلایه‌ای ندارد.
کالدرون سرمربی تیم است و حق دارد نفرات مورد نظرش یا کسانی که به تاکتیک تیمش می‌خورند را نگه دارد. من می‌گویم چرا وقتی سهمیه بزرگسالان ۱۸ بازیکن است باشگاه با ۲۰ بازیکن قرارداد می‌بندد؟

شاید هم فکر می‌کردند سهمیه بزرگسالان اضافه می‌شود، چون زمزمه‌هایی شنیده می‌شد که قرار است سازمان لیگ سهمیه بزرگسالان را در تیم‌های لیگ برتری از ۱۸ به ۲۰ برساند.
با زمزمه‌ها و شنیده‌ها که نمی‌شود کار کرد. این گلایه به‌حق هم‌بازیان من است که فکر می‌کنم در این مسئله مظلوم واقع شدند. باشگاه می‌توانست شأن و منزلت آن‌ها را حفظ کند، همین!/خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

تسلیت سخنگوی وزارت خارجه به پرسپولیسی‌ها

سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه در پی درگذشت جعفر کاشانی پیام تسلیتی صادر کرد.

سپاهان مزه دربی را در کام کالدرون تلخ کرد

شاگردان گابریل کالدرون در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر مقابل سپاهان قرار گرفتند و دو ...

پنالتی استقلال درست نبود

نوید مظفری، کارشناس داوری فوتبال ایران درباره پنالتی استقلال تهران گفت: این پنالتی به...

بیرانوند فقط یک شب فوتبال ایران را ترک کرد! +عکس

دروازه‌بان تیم پرسپولیس که متعاقب اعلام خبر محرومیتش اعلام کرده بود از فوتبال ایران م...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news