اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 17 خرداد 1399
10 مرداد 1398 10 مرداد 1398
14:25 14:25
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

سیستان و بلوچستان جزو امن‌ترین استان‌های کشور است

سرلشکر سلامی که به منظور افتتاح ۲۵۳۳ پروژه محرومیت‌زدایی و مردم یاری به استان سیستان و بلوچستان سفر کرده است، این استان را از امن ترین نقاط کشور دانست. 

 سیستان و بلوچستان  امروز جزو امن‌ترین استان‌های کشور است

به گزارش سلام نو، سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به منظور افتتاح ۲۵۳۳ پروژه محرومیت‌زدایی و مردم یاری در استان سیستان و بلوچستان، به این استان سفر کرد.

وی در بدو ورود به زاهدان ، به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد و سپس بازدیدی از نمایشگاه تولیدات و دستاوردهای بسیجیان منطقه انجام داد.

فرمانده کل سپاه  در جمع خبرنگاران  اظهار کرد : تامین امنیت منطقه و مردمان عزیز سیستان وبلوچستان برای نظام، مقام معظم رهبری و  سپاه بسیار مهم می باشد و  وارد کردن خدشه به آن خط قرمز ما است.

وی افزود: نیروی زمینی سپاه تمامی امکانات و تجهیزات خود را در این منطقه برای تامین امنیت پایدار، فراگیر و متکی بر حضور و مشارکت بومیان منطقه مستقر کرده است و توفیق داشته ایم که در منطقه امنیت در مفهوم جدید را ایجاد کنیم.

سرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه سیستان وبلوچستان  امروز جزو امن ترین استان های کشور است و هرگونه ناامنی و شرارت با واکنش سخت و قاطع فرزندان انقلابی ایران مواجه خواهد شد، به اقدامات محرومیت زدایی و مردم یاری سپاه در این استان اشاره و تصریح کرد: برای سیستان وبلوچستان ۹هزار و۵۰۰ پروژه محرومیت زدایی تعریف شده که امروز ۲هزار و۵۳۳ طرح افتتاح خواهد شد. همچنین ۷۶۰ سری جهیزیه به نوعروسان در این استان اهدا می شود که زندگی مشترک خود را آغاز کنند.

وی یادآور شد: بخش عمده ای از این پروژه ها با محوریت بهداشتی، زیرساختی، اشتغال، صنایع دستی و معیشت مردم است تا بتوانیم در کنار تامین امنیت برای اشتغال و معیشت مردم نیز گام های مطلوبی برداریم که به فضل الهی مردم سیستان وبلوچستان نیز همکاری های بسیار خوبی با ما در اجرای این پروژه ها داشته اند./ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

معاون رئیس جمهور از روند اجرای پروژه راه‌آهن چابهار -زاهدان بازدید می‌کند

صبح امروز محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به سیستان...

فرمانده کل سپاه شهادت دریادلان نیروی دریایی ارتش را تسلیت گفت

سرلشکر حسین سلامی، فرمانده کل سپاه در پیامی شهادت جمعی از دریادلان نیروی دریایی ارتش ...

سابقه نمایندگی برای رییس مجلس ضروری نیست/مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان درباره ریاست مجلس تصمیم واحدی خواهند گرفت

معین الدین سعیدی با اشاره به دغدغه این روزهای منتخبان مجلس یازدهم گفت: این دغدغه بین ...

وزارت اطلاعات یک تیم تروریستی را منهدم کرد

مدیر کل اطلاعات سیستان وبلوچستان از دستگیری اعضای یک تیم تروریستی توسط سربازان گمنام ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news