اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 01 آبان 1398
10 مرداد 1398 10 مرداد 1398
14:25 14:25
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

سیستان و بلوچستان جزو امن‌ترین استان‌های کشور است

سرلشکر سلامی که به منظور افتتاح ۲۵۳۳ پروژه محرومیت‌زدایی و مردم یاری به استان سیستان و بلوچستان سفر کرده است، این استان را از امن ترین نقاط کشور دانست. 

 سیستان و بلوچستان  امروز جزو امن‌ترین استان‌های کشور است

به گزارش سلام نو، سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به منظور افتتاح ۲۵۳۳ پروژه محرومیت‌زدایی و مردم یاری در استان سیستان و بلوچستان، به این استان سفر کرد.

وی در بدو ورود به زاهدان ، به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد و سپس بازدیدی از نمایشگاه تولیدات و دستاوردهای بسیجیان منطقه انجام داد.

فرمانده کل سپاه  در جمع خبرنگاران  اظهار کرد : تامین امنیت منطقه و مردمان عزیز سیستان وبلوچستان برای نظام، مقام معظم رهبری و  سپاه بسیار مهم می باشد و  وارد کردن خدشه به آن خط قرمز ما است.

وی افزود: نیروی زمینی سپاه تمامی امکانات و تجهیزات خود را در این منطقه برای تامین امنیت پایدار، فراگیر و متکی بر حضور و مشارکت بومیان منطقه مستقر کرده است و توفیق داشته ایم که در منطقه امنیت در مفهوم جدید را ایجاد کنیم.

سرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه سیستان وبلوچستان  امروز جزو امن ترین استان های کشور است و هرگونه ناامنی و شرارت با واکنش سخت و قاطع فرزندان انقلابی ایران مواجه خواهد شد، به اقدامات محرومیت زدایی و مردم یاری سپاه در این استان اشاره و تصریح کرد: برای سیستان وبلوچستان ۹هزار و۵۰۰ پروژه محرومیت زدایی تعریف شده که امروز ۲هزار و۵۳۳ طرح افتتاح خواهد شد. همچنین ۷۶۰ سری جهیزیه به نوعروسان در این استان اهدا می شود که زندگی مشترک خود را آغاز کنند.

وی یادآور شد: بخش عمده ای از این پروژه ها با محوریت بهداشتی، زیرساختی، اشتغال، صنایع دستی و معیشت مردم است تا بتوانیم در کنار تامین امنیت برای اشتغال و معیشت مردم نیز گام های مطلوبی برداریم که به فضل الهی مردم سیستان وبلوچستان نیز همکاری های بسیار خوبی با ما در اجرای این پروژه ها داشته اند./ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

راه دشمن با حضور ما در کیلومترها دورتر از مرزهای کشور بسته است

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی، فرمانده کل سپاه گفت: ما اجازه نمی‌دهیم دشمن به خاک مق...

باز بودن مرز خسروی برای تردد زائران اربعین

به گفته وزیر کشور، با توافقات انجام شده قرار است تا مرز خسروی هم به مسیرهای تردد زائر...

فرمانده سپاه: قدرت ایران کرک و پشم ریاض و دوبی را ریخته است

فرمانده کل سپاه اظهار داشت که قدرت ایران در درون و بیرون مرزها کرک و پشم ریاض و دوبی...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news