اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 22 مهر 1398
11 مرداد 1398 11 مرداد 1398
12:58 12:58

اعتراض حزب الله به تی‌شرت پوشیدن نماینده مجلس+عکس

تی شرت پوشیدن غلامرضا تاجگردون، نماینده مجلس شورای اسلامی، حین بازدید از یک پروژه کشاورزی در دشت لیشتر گچساران استان کهگیلویه و بویر احمد ، دردسر آفرید و باعث شد جمعی تحت عنوان حزب الله در بیانیه‌ای بی امضا به او اعتراض کنند.

تی‌شرت پوشیدن نماینده مجلس دردسر آفرید / درخواست تجمع اعتراضی بعد از نماز جمعه امروز

تی شرت پوشیدن یک نماینده مجلس حین بازدید از یک پروژه کشاورزی در دشت لیشتر گچساران استان کهگیلویه و بویر احمد ، دردسر آفرید.

به گزارش سلام نو، غلامرضا تاج گردون  رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی که در بازدید از یک پروژه کشاورزی و به دلیل گرمای بیش از حد هوا ، تی شرت آستین کوتاه سفید  پوشیده بود مورد انتقاد برخی از حزب الله گچساران قرار گرفت.

منتقدان در پی این اتفاق،  با انتشار بیانیه‌ای بدون امضاء از نمازگزاران امروز جمعه -10 مرداد ماه- خواسته‌اند در اعتراض به پوشش لباس آستین کوتاه سفید تاجگردون تجمع اعتراضی کنند. بخشی از  این بیانیه که در فضای مجازی دست به دست می شود به شرح زیر است:

« حزب الله گچساران به پاخیزید ، امروز نماد این شهر یک تی‌شرت پوش شده است. روزی گچساران را با نام متقی کاشان ها ،بشار ها ،پرهو‌ها و خواجه‌زاده‌ها می‌شناختند...اما امروز  حیا و سکوت ما  باعث گشته که فردی به نقاب نماینده مردم شهید پرور و ایثارگر این دیار در مجلسی که حاصل خون شهداست، حتی در پوشش خود رسما غربگرایی را گسترش و ترویج دهد و تی‌شرت پوش از خود عکس در اینستا بگذارد.

ما جمعی از جوانان انقلابی از عموم مردم قدرشناس و شهیدپرور، دعوت می کنیم تا پس از نماز جمعه این هفته، در اعتراض به رفتارهای زشت و زننده تاج گردون و امثال ایشان که دل در گرو اربابان غربی خود دارند، تجمع نماییم تا نشان دهیم که نماد گچساران، شهدایی بودن که کفن بر تن کردند و در راه اسلام خون خود را دادند،نه آنانی که امروز تی شرت می پوشند و فراموش کرده اند که اینجا گچساران گوشه ای از ایران اسلامی است که همواره در ولایتمداری پیشتاز بوده است...

سکوت لشکر حزب‌الله باعث جری‌تر شدن این وطن فروشان خواهد شد و دور و دیر نیست که فردایی پرچم آمریکا بر تن کنند و جولان دهند. مسلم است که نماینده ای که این چنین لباس می پوشد موافق با بی حجابی زنان است و فرداها احتمال دارد ویدیو و تصویر برای آن خانم معلوم الحال نوکر آمریکا ارسال کند و خاک این مرزو و بوم را لخت و عور نشان دهد..»

اخبار مرتبط

icon news

واکنش فلاحت پیشه به حضور زنان در ورزشگاه

حشمت الله فلاحت پیشه عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس درباره حضور زنان در استادیوم گفت: تاب...

تقی کبیری و 250 هزار یوروی گم شده؛ قانون خوب است اما فقط برای مردم

تقی کبیری، نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی بارها از نوسانات ارز، نگهداری دلار و دل...

احتکار 250 هزار یورو در خانه یک نماینده مجلس

یک نماینده مجلس که 250 هزار یورو در منزلش نگهداری کرده بود به سرقت رفت در حالی که فرو...

ماجرای ادامه دار باند ماساژ منتسب به سلحشوری

دو نماینده که علیه پروانه سلحشوری نماینده مردم تهران اتهام زنی کرده و گفته بودند باند...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news