اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 18 خرداد 1399
12 مرداد 1398 12 مرداد 1398
11:27 11:27

در جنگل راز آلود جیغ مشهد چه خبر است؟

تفریح در بعضی اماکن نه‌تنها به خوش‌گذرانی ختم نمی‌شود بلکه ممکن است ترس و وحشت به جانتان بیاندازد، جنگل جیغ واقع‌شده در روستای سر برج مشهد مکانی ازاین‌دست اماکن وحشتناک است.

جنگل

به گزارش سلام نو، بنابر اعلام لحظه آخر، تصور کنید در جنگل نشسته‌اید و با دوستان در حال گذران وقت هستید، هوا رو به تاریکی می‌رود و آرام‌آرام صداهایی خوف برانگیز به گوش شما می‌رسد و ترس شما را برمی‌انگیزد.

جنگل جیغ واقع‌شده در روستای سر برج مشهد مکانی ازاین‌دست اماکن وحشتناک است که هرکسی جرات رفتن به آنجا را ندارد و اغلب کسانی که قصد رفتن به این جنگل را دارند در میان راه پشیمان شده و راه‌ رفته را بازمی‌گردند اما اگر به هیجان علاقه دارید و عزمتان را جزم کرده‌ اید تا از جنگل جیغ دیدن کنید می‌ توانید با استفاده از تور مشهد به این شهر رفته و خود را به روستای سر برج برسانید.

این جنگل از لحاظ بصری منظره‌ای بسیار زیباست اما در عین زیبایی با تاریک شدن هوا صداهایی شبیه به جیغ یک زن به گوش می‌رسد که باعث وحشتناک شدن آن می‌شود. به گفته برخی از روستاییان این جنگل نفرین‌ شده است و در تاریکی شب اجنه و ارواح در آن رفت‌وآمد می‌کنند. برخی دیگر نیز عقیده دارند با وزش باد در جنگل جیغ و تکان خوردن شاخ و برگ درختان این صدا به وجود می‌آید اما صدای شنیده‌ شده از این جنگل هیچ شباهتی به صدای باد و شاخ و برگ‌ها ندارد. بهتر است نگران نباشید و ترس به خود راه ندهید چرا که در سال‌های پیش کارشناسانی در این جنگل به تحقیق و بررسی پرداختند و متوجه شدند که صداهای شنیده‌ شده در جنگل جیغ تنها متعلق به‌نوعی از جیر جیرک می‌باشد که در شب‌هنگام در تنه درختان پنهان‌شده و به‌صورت گروهی شروع به تولید صدا می‌کنند. دلیل علمی این اصوات همین است و چیزی به‌ غیر از این نیست.

برای افراد علاقه‌مند به این اماکن خوفناک یک پیشنهاد دیگر نیز داریم، دره ارواح واقع‌شده در جزیره قشم یکی دیگر از اماکن ترسناک کشور است که می‌تواند شما را به هیجان وا دارد، اگر می‌خواهید به قشم سفر کنید می‌توانید تور قشم را برگزینید و به جنوب کشور بروید، از تور لحظه آخری کیش نیز می‌توانید استفاده کنید و یک‌باره از تمامی جاذبه‌های جزیره‌های ایران دیدن کنید و لذت ببرید./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

جنجال در مشهدبالا گرفت / حمله کنندگان به بارگاه رضوی چه می‌خواهند؟

همزمان با بسته شدن موقت دربهای حرم امام هشتم عده ای با هجوم به حرم رضوی، اقدام به هتک...

نوروز کسی به این استان نرود

 شهردار مشهد اعلام کرد صادقانه و بدون تعارف باید بگویم سفر به مشهد در نوروز 99 فاجعه ...

فاجعه کرونا در مشهد!/ مردم رعایت نکنند در سالن‌های بحران و سوله‌ها بستری می‌شوند

رضا شیران خراسانی نماینده مردم مشهد در مجلس گفت:اگر اوضاع به همین شکل باشد در نیمه فر...

باند مسلحانه قاچاقچیان در مشهد منهدم شد

سربازان گمنام امام زمان(عج) و پلیس مبارزه با موادمخدر در مشهد موفق به انهدام باند مسل...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news