اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 29 دی 1398
12 مرداد 1398 12 مرداد 1398
23:08 23:08
معاون پارلمانی رئیس جمهور

تحریم ظریف حاکی از نقش برآب شدن نقشه های آمریکاست!

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: تحریم ظریف نشان می دهد که نقشه های آمریکا نقش بر آب شده است و آنان نتوانستند اقتصاد ما را هدف قرار دهند 

امیری

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: حمایت از صنعتگران و کارآفرینان به عنوان مجاهدان عرصه اقتصادی بر همه ما فرض است و همه باید کمک کنیم در شرایط تحریم واحدهای تولیدی سرپا بمانند.

به گزارش سلام نو، منطقه خراسان جنوبی، حسین‌علی امیری، عصر شنبه ۱۲ مرداد، در بازدید از واحدهای تولیدی شهرک صنعتی بیرجند در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در سال رونق تولید یکی از تاکیدات رییس جمهور حل‌وفصل مشکلات واحدهای تولیدی است.

وی افزود: در مناطقی مانند خراسان جنوبی، دولت تلاش می‌کند که شاخص‌های توسعه استان را بهبود دهد.
معاون پارلمانی رئیس جمهور بیان کرد: معافیت‌ها بر اساس شاخص‌های توسعه انجام می‌گیرد و باید دید شاخص‌هایی که برای شهرهای بیرجند و قاین در نظر گرفته شده چه بوده است.
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: با وجود تحریم‌های آمریکا ما هر روزه شاهد تاسیس واحدهای تولیدی بزرگ در کشور هستیم که تا پایان سال این نوع افتتاحیه‌ها بسیار خواهد بود.

امیری اظهار کرد: تاسیس این واحدهای تولیدی نشان می‌دهد دولت برای حل مشکل تحریم‌ها برنامه دارد.

وی بیان کرد: آمریکا به دنبال خاموش کردن صدای ایران است و تحریم وزیر امور خارجه ایران توسط آمریکا حاکی از آن است که نقشه‌های آن‌ها نقش بر آب شده است و نتوانسته‌اند با هدف قرار دادن اقتصاد کشور، مشکلاتی برای ما ایجاد کنند.

معاون پارلمانی رئیس جمهور خاطرنشان کرد: دکتر ظریف، صدای تمام ملت ایران است و آمریکایی‌ها نمی‌خواهند این صدا در دنیا طنین انداز شود که نشان‌دهنده عجز آن‌ها است.

امیری در رابطه با انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت در انتخابات کاملا بی‌طرف بوده و با تاکید رییس جمهور، تنها برگزار کننده انتخابات است و با در نظر گرفتن تمهیدات لازم، در صدد برگزاری انتخاباتی پرشور و رقابتی است که امیدواریم در اسفند امسال شاهد برگزاری انتخابات باشکوهی در کشور باشیم./ ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

بازتاب جهانی مقاله حبیب احمدزاده / نوام چامسکی و مردم آمریکا هم واکنش نشان دادند

حبیب احمدزاده نویسنده و مستندساز درباره تحریم محمدجواد ظریف توسط آمریکا و سخنان ترامپ...

تقدیر رئیس مجمع تشخیص از ظریف

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه تحریم ظریف نشانه عجز آمریکا بود گفت: از ...

مجمع وزیران ادوار تحریم ظریف را محکوم کرد

مجمع وزیران ادوار در چهل سال گذشته بیانیه ای در دفاع از وزیر خارجه و محکومیت آمریکا م...

دیدار رئیس‌جمهور با وزیر و مدیران وزارت امور خارجه +فیلم

رئیس‌جمهور صبح امروز سه‌شنبه (15 مرداد) با حضور در ساختمان وزارت امور خارجه با محمدجو...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news