اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 19 آذر 1398
14 مرداد 1398 14 مرداد 1398
09:25 09:25

کالدرون: سیدجلال همچنان کاپیتان اول ماست

گابریل کالدرون، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد سیدجلال حسینی همچنان کاپیتان این تیم است.

کالدرون: سیدجلال کاپیتان اول ماست

به گزارش سلام نو؛ گابریل کالدرون قبل از آغاز تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: «از تیمم خیلی راضی هستم و بازیکنانم خیلی خوب کار می‌کنند. آنها در بازی‌هایی که انجام می‌دهیم، هر دفعه بهتر از بازی قبل بازی می‌کنند و با توانایی شاگردانم کاملاً آشنا شده‌ام. در خیابان هم از رفتار مردم راضی هستم، آنها خیلی خوب هستند. از غذا و موزیک ایرانی هم راضی هستم و اکنون فقط باید برنده باشیم.»

او در واکنش به طرح این موضوع که باشگاه پرسپولیس نمی‌تواند مادیبو مایگا را جذب کند و گزینه بعدی او چه بازیکنی است، گفت: «پزشک تیم گفته است این بازیکن از نظر پزشکی آمادگی ندارد و ما باید فکر دیگری کنیم. در 48 ساعت آینده مدیرعامل باشگاه راه حلی را در این خصوص پیدا خواهد کرد.»

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه احمد نوراللهی را به عنوان کاپیتان اول تیم انتخاب کرده و دلیل آن را غیبت سیدجلال حسینی و حسین ماهینی در هفته‌هایی ابتدایی اعلام کرده است در حالی که پزشک تیم گفته است حسینی مشکلی برای همراهی پرسپولیس ندارد، گفت: «خیر، من کاپیتان را انتخاب نکرده‌ام. کاپیتان اول تیم ما سیدجلال حسینی است و اگر او نباشد، کاپیتان تغییر می‌کند. فعلاً این بازیکن کاپیتان ماست، مگر اینکه او آمادگی این را نداشته باشد که در ترکیب باشد. در حال حاضر مشخص نیست که او آمادگی دارد یا نه، اما به دلیل مصدومیتی که دارد، کمی شرایط سخت است. با این حال او کاپیتان اول ماست و در صورتی که در ترکیب نباشد، اتفاق دیگری رخ می‌دهد.»

کالدرون بارها از سیدجلال حمایت کرده، اما انگار او جایی در تفکرات تاکتیکی‌اش ندارد و بیشتر بازیکنی نیمکت‌نشین محسوب می‌شود.»، کالدرون در این مورد هم به خبرنگاران گفت: سیدجلال حسینی یک بازیکن حرفه‌ای است و من او را بسیار قبول دارم. او یک بازیکنی است که خیلی حرفه‌ای رفتار می‌کند و با اینکه سنش بالاست، اما در عین حال آمادگی بالایی دارد و رفتاری حرفه‌ای هم از خود نشان می‌دهد. او در آینده شادی بیشتری به ما خواهد داد و با اینکه آخرین سال‌های دوران حرفه‌ای‌اش است، اما همچنان در کنار ما با قدرت حضور دارد.

او درباره انتخاب مهاجم خارجی پس از رد شدن مایگا در تست‌های پزشکی گفت: «این تصمیم پزشک باشگاه بوده است و مدیرعامل باشگاه نیز در حال مذاکره با برخی گزینه‌هاست. ما سه گزینه داریم که یکی از آنها برزیلی است.»

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره مشخصات مهاجم مدنظرش اظهار گفت: «من بازیکنی را می‌خواهم که مشخصاتی خاصی داشته باشد و دوست ندارم بازیکن قرضی بگیریم. من لیستی به باشگاه داده‌ام که باشگاه در این خصوص تصمیم می‌گیرد.»

کالدرون در خصوص اینکه آیا بازهم قرار است بازیکنی از لیست پرسپولیس کنار گذاشته شود، گفت: «نه، فعلاً برای یک بازیکن خارجی جای خالی داریم و کسی هم قرار نیست بیرون برود.»/خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

خشونت، بازیکنان پرسپولیس را گرفتار کرد

بازیکنان پرسپولیس این روزها در شرایط روانی ویژه‌ای قرار دارند، دیروز همزمان در جریان ...

مایگا پرسپولیس را بهم ریخت

اینروزها رفتار کالدرون نشان می‌دهد، از مودیبو مایگا مهاجم مالیایی برای فیکس شدن استفا...

مخالفت جدی گابریل کالدرون با جدایی علیپور

گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با پیشنهاد جدایی علی علیپور به طور قاطع و م...

کالدرون کار سختی را پیش رو دارد

 کارشناس فوتبال ایران اعتقاد کتادرو، سرمربی پرسپولیس کار دشواری برای موفقیت در پرسپول...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news