اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

جمعه
جمعه 01 شهریور 1398
15 مرداد 1398 15 مرداد 1398
12:35 12:35

رئیس مجلس از خبرنگاران تجلیل کرد / حضرتی جلسه را بهم زد

در مراسمی که به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار در محل کمیسیون تلفیق مجلس با حضور اصحاب رسانه برگزار شد  از زهرا عبدالمحمدی خبرنگار قدیمی خبرگزاری فارس تجلیل به عمل آمد.

دیدار رئیس مجلس سنا افغانستان با علی لاریجانی

به گزارش سلام نو، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در این مراسم با گرامیداشت روز خبرنگار گفت: شما عزیزان رسانه هستید. کار خبرنگاری بسیار با اهمیت است؛ نباید تصور شد که خبرنگاران کار کمی را انجام می‌دهند باید جایگاه آنها حفظ شود و مورد حمایت قرار گیرند این درخواست منطقی و درستی است.

وی در مورد آخرین وضعیت طرح جامع نظام رسانه گفت: مجلس در حال بررسی این طرح است دولت از ما خواست که دست نگهداریم تا خود لایحه را ارائه دهد هنوز به ما لایحه را ندادند ولی در نهایت طرح مجلس در این باره در حال نهایی شدن در کمیسیون اجتماعی به عنوان کمیسیون فرعی و کمیسیون فرهنگی به عنوان کمیسیون فرعی است. ولی ما باز هم منتظر لایحه دولت هستیم.

رئیس مجلس درباره پیشنهادی درباره راه اندازی شبکه تلویزیونی هم گفت: ما علاقه داریم این کار را بکنیم اما منابع مالی نداریم.

لاریجانی درمورد پیشنهادی درباره جمع آوری خاطرات خبرنگاران مجلس و تبدیل آن به یک کتاب هم گفت: این پیشنهاد خوبی است پیگیری شود و بخش کتابخانه مجلس هم خاطرات راجمع آوری کند.

وی همچنین با ابزار خشنودی از حضور عبدالمحمدی یکی از خبرنگاران پارلمانی باسابقه در این مراسم  ابراز امیدواری کرد هر چه زودتر او شفای عاجل پیدا کنند و یاد مرحوم مرزوقی را گرامی داشت.

در پایان این مراسم از تعدادی از خبرنگاران پارلمانی با ارائه لوح تجلیل شد که اولین نفر عبدالمحمدی خبرنگار قدیمی مجلس بود.

در این مراسم جمالی و وکیلی از نمایندگان مجلس به همراه کاکایی مسئول روابط عمومی و مسوولان اداره اخبار و نوری معاون اجرای رئیس مجلس حضور داشتند که در خلال صحبت‌های رئیس مجلس حضرتی نماینده مجلس وارد شد و با صدای بلند به همه سلام گفت رئیس مجلس در واکنش صحبت‌هایش را قطع کرد و خطاب به حضرتی گفت: شما جای آقای مرزوقی را پر کردید./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

مجلس با بررسی طرح ساماندهی بازار خودرو ، جلسه‌اش را آغاز کرد

جلسه علنی امروز مجلس با حضور بیش از دو سوم نمایندگان شروع به کار کرد.

مخالفت نماینده مهاباد با استان آذربایجان‌مرزی

در پی مطرح شدن تشکیل استان آذربایجان مرزی محمودزاده نمایندە مهاباد در نامه ای به رئیس...

حسن روحانی اولین وزیر زن کابینه‌اش را انتخاب می‌کند؟

پروانه سلحشوری، نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی تایید کرد که نام فاطمه سعیدی در بی...

مجلس بررسی می‌کند؛ تشکیل استان آذربایجان مرزی

در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی لوایح پروتکل همکاری در زمینه مبارزه با تروریسم و...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news