اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 18 خرداد 1399
15 مرداد 1398 15 مرداد 1398
12:35 12:35

رئیس مجلس از خبرنگاران تجلیل کرد / حضرتی جلسه را بهم زد

در مراسمی که به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار در محل کمیسیون تلفیق مجلس با حضور اصحاب رسانه برگزار شد  از زهرا عبدالمحمدی خبرنگار قدیمی خبرگزاری فارس تجلیل به عمل آمد.

دیدار رئیس مجلس سنا افغانستان با علی لاریجانی

به گزارش سلام نو، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در این مراسم با گرامیداشت روز خبرنگار گفت: شما عزیزان رسانه هستید. کار خبرنگاری بسیار با اهمیت است؛ نباید تصور شد که خبرنگاران کار کمی را انجام می‌دهند باید جایگاه آنها حفظ شود و مورد حمایت قرار گیرند این درخواست منطقی و درستی است.

وی در مورد آخرین وضعیت طرح جامع نظام رسانه گفت: مجلس در حال بررسی این طرح است دولت از ما خواست که دست نگهداریم تا خود لایحه را ارائه دهد هنوز به ما لایحه را ندادند ولی در نهایت طرح مجلس در این باره در حال نهایی شدن در کمیسیون اجتماعی به عنوان کمیسیون فرعی و کمیسیون فرهنگی به عنوان کمیسیون فرعی است. ولی ما باز هم منتظر لایحه دولت هستیم.

رئیس مجلس درباره پیشنهادی درباره راه اندازی شبکه تلویزیونی هم گفت: ما علاقه داریم این کار را بکنیم اما منابع مالی نداریم.

لاریجانی درمورد پیشنهادی درباره جمع آوری خاطرات خبرنگاران مجلس و تبدیل آن به یک کتاب هم گفت: این پیشنهاد خوبی است پیگیری شود و بخش کتابخانه مجلس هم خاطرات راجمع آوری کند.

وی همچنین با ابزار خشنودی از حضور عبدالمحمدی یکی از خبرنگاران پارلمانی باسابقه در این مراسم  ابراز امیدواری کرد هر چه زودتر او شفای عاجل پیدا کنند و یاد مرحوم مرزوقی را گرامی داشت.

در پایان این مراسم از تعدادی از خبرنگاران پارلمانی با ارائه لوح تجلیل شد که اولین نفر عبدالمحمدی خبرنگار قدیمی مجلس بود.

در این مراسم جمالی و وکیلی از نمایندگان مجلس به همراه کاکایی مسئول روابط عمومی و مسوولان اداره اخبار و نوری معاون اجرای رئیس مجلس حضور داشتند که در خلال صحبت‌های رئیس مجلس حضرتی نماینده مجلس وارد شد و با صدای بلند به همه سلام گفت رئیس مجلس در واکنش صحبت‌هایش را قطع کرد و خطاب به حضرتی گفت: شما جای آقای مرزوقی را پر کردید./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

شورای نگهبان دوباره به طرح ساماندهی خودرو ایراد گرفت

 شورای نگهبان در نامه‌ای به رئیس مجلس مجددا به طرح ساماندهی صنعت خودرو ایراد وارد کرد...

انتخاب بین بد و بدتر انتخابی واقعی نیست /این که گروهی انتظار داشته باشد تمام مردم مثل آن‌ها فکر کنند خطا است

حسین انصاری راد با اشاره به این مسئله که باید دید شورای نگهبان زمینه حضور مردم را مهی...

معرفی اعضای هیات رئیسه کمیسیون تحقیق

سخنگوی کمیسیون تحقیق  اعلام کرد که اعضای هیات رئیسه این کمیسیون انتخاب شدند.

اعلام وصول طرح شفافیت آرای نمایندگان در مجلس

محسن دهنوی عضو هیات رییسه مجلس گفت:طرح شفافیت آرای نمایندگان اعلام وصول شده است.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news