اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 05 بهمن 1398
16 مرداد 1398 16 مرداد 1398
15:37 15:37

پرداخت بخشی از مبلغ ویلموتس

ئیلموتس به زودی شارژ مالی می شود. مسئولان فدراسیون فوتبال ایران با تایید این خبر از پرداخت بخشی از مبلغ ویلموتس خبر داده اند.

ویلموتس شارژ مالی می‌شود

به گزارش سلام نو، مسئولان فدراسیون فوتبال ایران در تلاش هستند به زودی بخشی از مبلغ قرارداد سرمربی تیم ملی را به او پرداخت کنند.

مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران این روزها در بلژیک حضور دارد و مشغول برنامه ریزی برای برگزاری اردوی آماده سازی نخستین دیدار ملی پوشان کشورمان در مرحله دوم مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر مقابل هنگ کنگ است.
ویلموتس از زمان عقد قرارداد با فدراسیون فوتبال ایران در خرداد ۹۸، تاکنون پولی دریافت نکرده است و مهدی تاج و همکارانش به دلیل واریز نشدن مطالبات حدود ۱۰ میلیون دلاری فدراسیون به حساب فدراسیون از سوی فیفا و مشکلات مالی شان، در پرداخت حقوق سرمربی تیم ملی ناکام بوده اند.
مسئولان فدراسیون فوتبال همچنان در تلاش هستند بخشی از مبلغ قرارداد سرمربی بلژیکی را تا پیش از آغاز اردوی جدید تیم ملی به او پرداخت کنند و به نظر می‌رسد با اقدام‌هایی که صورت گرفته ویلموتس تا آن زمان مبلغی را از فدراسیون ایران دریافت می‌کند تا با انگیزه بیشتری فعالیت هایش در تیم ملی را ادامه بدهد. البته این سرمربی ۵۰ ساله تاکنون واکنشی به پرداخت نشدن حقوقش نشان نداده است.
مارک ویلموتس قرار است اواخر مرداد برای فراهم کردن شرایط برگزاری اردوی تیم ملی به ایران باز گردد و شنیده می‌شود او با حضور در ورزشگاه‌ها برخی از بازی‌های لیگ برتر نوزدهم را هم تماشا می‌کند.
اردوی آماده سازی تیم ملی برای بازی با هنگ کنگ از اواخر دهه اول شهریور آغاز خواهد شد و طبق اعلام رئیس فدراسیون فوتبال تیم ملی یک بازی دوستانه پیش از برگزاری بازی با هنگ کنگ انجام می‌دهد که تاکنون نام این حریف مشخص نشده است.
دیدار شاگردان مارک ویلموتس با تیم ۱۶۳ رنکینگ فیفا (هنگ کنگ) ۱۹ شهریور در ورزشگاه ملی پایتخت این کشور برگزار می‌شود./خبر ورزشی

اخبار مرتبط

icon news

استعفای تاج در بیمارستان!

به دلیل مشکلات قلبی چند روزی است که مهدی تاج چند رییس فدراسیون فوتبال در بیمارستان بس...

علی دایی: نمی‌توانم با بعضی‌ها در این فوتبال کار کنم!

علی دایی می‌گوید دلیل دور بودنش از فوتبال این است که نمی‌تواند با هر کسی کار کند.

فدراسیون فوتبال گوش به فرمان فرهاد مجیدی

فدراسیون فوتبال ایران با درخواست فرهاد مجیدی برای حضور یک دستیار خارجی در کنار سرمربی...

پست اینستاگرامی علی مطهری درباره باخت در جام ملت ها

علی مطهری، نایب رییس مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام مطلبی را با عنو...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news