اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 01 آبان 1398
17 مرداد 1398 17 مرداد 1398
09:26 09:26

خشونت، بازیکنان پرسپولیس را گرفتار کرد

بازیکنان پرسپولیس این روزها در شرایط روانی ویژه‌ای قرار دارند، دیروز همزمان در جریان دیدار دوستانه پرسپولیس و فولاد خوزستان دو بازیکن تیم گابریل کالدرون از زمین اخراج شدند.

تیم کالدرون این روزها تمرکز ندارد؟

به گزارش سلام نو؛ تیم فوتبال پرسپولیس روز گذشته در ادامه بازی های تدارکاتی پیش فصل خودش با 2 گل از فولاد خوزستان شکست خورد. در این بازی که لوسیانو پریرا هر دو گل فولاد را به ثمر رساند کمی عجیب تر از نتیجه، 9 نفره شدن پرسپولیس بود. قرمزها در این دیدار با اخراج کمال کامیابی نیا و شجاع خلیل زاده به دلیل اعتراض به داور اخراج شدند. اتفاقی که در بازی های پیش فصل رخ داده و هواداران پرسپولیس را کمی نگران کرده.

اینکه قرمزها لیگ نوزدهم را با این دست پرخاش ها شروع کنند بدون شک برای قهرمان سه دوره اخیر لیگ نمی تواند اتفاق مثبتی باشد. مخصوصا حالا که گابریل کالدرون به تازگی کار خودش را با پرسپولیس شروع کرده و بازیکنان نیاز به هماهنگی بیشتری در شروع لیگ دارند. این موضوع که پرسپولیسی ها این روزها زیاد تمرکز ندارند و شکست و اخراج دو بازیکن مقابل فولاد برای آنها زنگ خطر جدی بوده برای هواداران این تیم هم تبدیل به نگرانی شده. قرمزها اصلا دوست ندارند حالا که تیم سال گذشته شان تقریبا به طور کامل حفظ شده و بازیکنان جدید هم به تیم اضافه شدند، لیگ برای آنها بد شروع شود. حالا شاید فشار تمرینات و بدنسازی یا اینکه بازی های پیش فصل دوستانه هستند باعث به وجود آمدن چنین اتفاقاتی شدند اما در نهایت تیم کالدرون بدون شک نیاز به تمرکز بیشتری برای شروع قدرتمندانه فصل دارد تا از عنوان خود دفاع کند.

/خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

تسلیت سخنگوی وزارت خارجه به پرسپولیسی‌ها

سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه در پی درگذشت جعفر کاشانی پیام تسلیتی صادر کرد.

سپاهان مزه دربی را در کام کالدرون تلخ کرد

شاگردان گابریل کالدرون در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر مقابل سپاهان قرار گرفتند و دو ...

پنالتی استقلال درست نبود

نوید مظفری، کارشناس داوری فوتبال ایران درباره پنالتی استقلال تهران گفت: این پنالتی به...

بیرانوند فقط یک شب فوتبال ایران را ترک کرد! +عکس

دروازه‌بان تیم پرسپولیس که متعاقب اعلام خبر محرومیتش اعلام کرده بود از فوتبال ایران م...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news