اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 21 آذر 1398
17 مرداد 1398 17 مرداد 1398
20:58 20:58

پرسپولیس باز هم نبرد!

پرسپولیس تهران در دومین دیدار تدارکاتی این هفته برابر نساجی مازندران با سرمربی‌گری گابریل کالدرون باز هم به تساوی رضایت داد و رنگ برد را در بازی‌ها پیش فصل خود ندید.

به گزارش سلام نو،  تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه دیدار های تدارکاتی خود  امروز (پنجشنبه) در دومین دیدار تدارکاتی این هفته برابر نساجی مازندران قرار گرفت که این مسابقه با نتیجه ۲ بر ۲ خاتمه یافت.


کالدرون سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال پرسپولیس در این دیدار که از ساعت ۱۸ در ورزشگاه شهید کاظمی به میزبانی پرسپولیس آغاز شد این یازده بازیکن راه به میدان فرستاد :


علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، آدام همتی، کمال کامیابی‌نیا، امید عالیشاه، محسن ربیع‌خواه، سعید حسین‌پور، امیر روستایی و مهدی عبدی


از طرف دیگر رضا مهاجری سرمربی نساجی هم با این ترکیب به دیدار پرسپولیس آمد:


امین رضایی، حامد شیری، حسن جعفری، علی شجاعی، مجتبی ممشلی، نوید عاشوری، عرفان معصومی، رضا علیاری، رضا دهقان، مهرداد کفشگری و محمد عباس‌زاده


این بازی درحالی برگزار شد که پرسپولیس روز گذشت در برابر فولاد خوزستان تن به شکست دو یر صفر داده بود و  قصد داشت با پیروزی دراین دیدار شکست روز قبل را به فراموشی بسپارد.


در دقیقه ۳۴ این دیدار سعید حسین‌پور با یک ارسال دقیق ، مهدی عبدی را درموقعیت گل قرارداد تا عبدی  اولین گل خود را  در دیداری دوستانه برای قرمزپوشان پایتخت به ثمر برساند تا نیمه اول با برتری شاگردان کالدرون خاتمه پیدا کند.


در ابتدای نیمه دوم هم ترکیب ۲ تیم دستخوش تغییراتی شد و  بازیکنان جدیدی در ترکیب ۲ تیم حاضر شدند.


در دقیقه ۷۰ هم محمدامین اسدی گل دوم پرسپولیس را به ثمر رساند اما در ادامه شاگردان رضا مهاجری توانستند ۲ گل خود را  توسط محمد عباس زاده از روی نقطه پنالتی و فرزاد زامهران جبران کنند تا بازی با تساوی ۲ بر ۲ خاتمه بیاید. / ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

فرصت خواهی پرسپولیس از بشار رسن

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از بازیکن عراقی این تیم خواست تا با دادن فرصت بیشتر به این ب...

پرسپولیس یک موقعیت داشت ولی 2 گل زد!

سرمربی گل گهر سیرجان گفت: منصفانه این است که پرسپولیس با یک موقعیت به ما دو گل زد، به...

پرسپولیس به یک قدمی استقلال رسید

پرسپولیس در هفته چهاردهم لیگ برتر توانست گل‌گهر سیرجان را شکست دهد و به یک قدمی صدر ج...

اعلام ترکیب اصلی پرسپولیس در مقابل گل گهر

تیم فوتبال پرسپولیس تهران در حالی امروز به تقابل با گل گهر سیرجان می رود که یکی از مه...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news