اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 28 دی 1398
17 مرداد 1398 17 مرداد 1398
23:24 23:24

مرگ فاجعه بار دختر جوان 21 ساله پیش چشم مادر +عکس

یک دختر جوان آمریکایی 21 ساله که در ایام تعطیلات به جزایر باهاما به همراه خانواده اش رفته بود، موقع غواصی در دریا و بغل دست مادرش به دهان دو کوسه افتاد و تکه تکه شد

10368474_932

به گزارش سلام نو به نقل از دیلی‌میل «گوردان لیندسی» اهل ایالت کالیفورینا که به در دانشگاه «لویولا ماریماونت» لس‌آنجلس درس می‌خواند، در منطقه ویژه غواصی در جزایر باهاما اسیر دو کوسه مهاجم شد و جان باخت. کوسه اول، بازوی راست او را درید و هنگامی که او سعی کرد با یک دست خود را به مادرش برساند، طعمه کوسه دوم شد.

مایکل لیندسی، پدر این دختر، به روزنامه «گود مورنینگ آمریکا» گفت: «در آن روز خانواده تصمیم گرفتند هر کدام به کاری مشغول شوند. گوردان و مادرش به غواصی پرداخته و بقیه افراد خانواده برای دیدن خوک‌ها به منطقه‌ای در آن نزدیکی رفتند. در حالی که ما به خوک‌ها نگاه می‌کردیم از یکی از رهگذران شنیدم که دختر جوانی در دریا اسیر کوسه‌ها شده است.»

آقای لیندسی در ادامه گفت: «با شنیدن این خبر به سرعت خود را به محل حادثه رساندم و دخترم را دیدم که کوسه‌ها او را محاصره کرده‌اند.»

مادر این دختر نیز گفت که هیچ‌کش به دخترش درباره وجود کوسه‌ها در آن نزدیکی هشدار نداده بود. خانم لیندسی درباره جزئیات این حادثه گفت: «زمانی که کوسه دوم به دخترم حمله کرد، برای کمک به او رفتم، ولی نتوانستم مانع آسیب دیدن دخترم شوم، با این حال توانستم او را از آنجا خارج کرده و روی صخره‌ای در آن نزدیکی بالا بیاورم.»

در بیانیه‌ای که خانواده لیندسی درباره مرگ دخترشان صادر کردند، آمده قایقی که دختر و مادرش را به ساحل برده، هیچگونه امکانات امداد و نجات نداشته، ولی با اینحال تا زمان رسیدن به ساحل گوردان زنده بوده و پس از انتقال به بیمارستان جان باخت./ رکنا

اخبار مرتبط

icon news

تعقیب و گریز غواص آمریکایی و کوسه زیر آب+ فیلم

یک غواص جوان که در سواحل فلوریدا مشغول شنا بود مورد حمله کوسه قرار گرفت و توسط گروهی ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news