اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 05 بهمن 1398
19 مرداد 1398 19 مرداد 1398
08:21 08:21

خطر از سر نعمتی گذشت / آرامش به پرسپولیس برمی‌گردد

سیامک نعمتی مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس یک بار دیگر به تمرینات این تیم  بازگشته است.

صحبت‌های هافبک پرسپولیس بعد از عمل جراحی؛شرایطم عالی است

به گزارش سلام نو؛ سیامک نعمتی مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس بالاخره توانست از روز های بدشانسی عبور کرده و با استفاده از چسب های روی بینی خود، وارد تمرینات تیم پرسپولیس شود. وینگر شوتزن و تکنیکی سرخپوشان که دو فصل پیش از پیکان به جمع پرسپولیسی ها اضافه شد، حالا دو قهرمانی لیگ برتر و یک قهرمانی در جام حذفی را در کارنامه خود می بیند و در بازی رفت از مرحله فینال لیگ قهرمانان آسیا 2018 نیز شانس بازی با پیراهن پرسپولیس را داشت. سیامک می خواهد این اتفاقات را شیرین را در فصل جدید و این بار زیر نظر گابریل کالدرون رقم بزند.

این بازیکن در ابتدا در مورد شرایط خودش پس از تجربه نخستین تمرین همراه با تیم گفت: «پس از انجام عمل جراحی، تمریناتم را رها نکردم با وزنه و تمرینات اختصاصی تلاشم این بود تا در شرایط خوبی قرار داشته باشم. البته تا وقتی با توپ کار نکنیم، نمی‌توانیم نسبت به آمادگی ذهنی و بدنی مان مطمئن باشیم. من هم از این قاعده مستثنی نبودند و به همین علت تلاش می‌کردم خیلی زود تمرینات گروهی را شروع کنم.»

او اضافه کرد: «وقتی این موضوع را با کادر پزشکی پرسپولیس در میان گذاشتم، آنها گفتند دیگر زمانش فرا رسیده که بتوانی همراه تیم تمرین کنی البته به شرط آن که به لحاظ تنفس از راه بینی مشکلی نداشته باشی. ضربه‌ای که به بینی من در اردوی ترکیه وارد شده بود، امکان داشت به تنفس آسیب بزند و باید احتیاط زیادی می کردم و تا قبل از بهبودی کامل، وارد زمین تمرین نمی شدم. از این رو، چند روزی به استراحت پرداختم هر چند دلم با تیم بود و حسابی دلتنگ تمرینات بودم. در همان اردوی ترکیه نیز با کمک فوری کادر پزشکی، مشکلات اولیه حل شد. به همین علت بود که تمرینات اولیه و تخصصی خود را شروع کردم و البته موفق شدم یک تمرین خوب را پشت سر بگذارم. حالا باید به فکر بازگشت به دوران خوب خودم باشم. از لحاظ بدنی کاملا آماده هستم ولی شاید برای مدتی مجبور به استفاده از نقاب های مخصوص شوم.»

نعمتی در مورد شرایط تمرینی پرسپولیس با حضور گابریل کالدرون گفت: «همه چیز به خوبی پیش می رود. کمپ خوبی در ترکیه داشتیم و حالا تمرینات مان را در تهران ادامه می دهیم. حداقل در هر هفته دو بازی تدارکاتی انجام می شود و انگیزه بازیکنان جوان و با تجربه، جالب توجه است. همه دوست داریم به بالارفتن کیفیت کار تیم کمک کنیم و از این رو فکر می‌کنم فصل جذابی برای همه هواداران پرسپولیس را شاهد باشیم. در سال‌های گذشته نیز تیم بسیار خوب و پرقدرتی داشتیم که نتایج کسب شده و عناوینی که به دست آوردیم، به خوبی همه چیز را ثابت می کند.»

مهاجم سرخپوشان پایتخت در مورد اینکه حدس می زند در ترکیب اصلی این تیم در طول مسابقات قرار داشته باشد یا نه بیان داشت: «پاسخ دادن به این سوال سخت و دشوار است چون نمی‌توانیم از الان بگوییم چه بازیکنانی در ترکیب اصلی قرار می گیرند و از کدام بازیکنان روی نیمکت استفاده خواهد شد. فقط این را می‌دانم که کالدرون سرمربی آرژانتینی تیم ما، یک مربی کارکشته و باتجربه است و بهتر از بقیه می داند از کدام بازیکنان در چه پست هایی باید استفاده کند. ما باید منتظر نظر او باشیم ولی به نظر خودم، حضور در ترکیب اصلی پرسپولیس در این فصل بسیار سخت شده و این موضوع نشان می دهد باید همیشه در آمادگی کامل باشیم تا شانس حضور در ترکیب اصلی را به دست بیاوریم. کالدرون هم گفته به جای یک تیم در فصل نوزدهم، دو تیم آماده می خواهد که این موضوع کار را سخت تر می کند.»

نعمتی در نهایت گفت: «باید از هواداران پرسپولیس تشکر کنم که بابت شکستگی و سپس عمل جراحی بینی من نگران شده بودند و پیام های زیادی برای من فرستادند. هرگز لطفی که به من شد را فراموش نمی کنم و امیدوارم بتوانم خیلی زود، با حضور در ترکیب تیم و تمرینات گروهی حاضر شوم و با انگیزه های بیشتر در کنار ارائه بازی های خوب، لطف شان را جبران کنم. این تنها کاری است که از دست من بر می آید.»

/خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

پیام آیت الله مکارم شیرازی به مرجعیت دینی عراق

آیت الله مکارم شیرازی در پیامی به آیت الله سیستانی گفتند: ان‌شاء‌الله دوران نقاهت حاد...

ابراز نگرانی گل‌محمدی از مسائل مالی پرسپولیس

سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس ضمن ابراز نگرانی از مشکلات پرسپولیس گفت: حضور هوادارا...

ایران اسیر هنر تحریم آمریکایی و هنر بحران سازی مسئولان ایرانی

تصور این که تصمیماتی چنین ساده و چنین خرد و حاشیه‌ای چطور تبدیل به بحران‌هایی می‌شوند...

ترابی منجی پرسپولیس شد

پرسپولیس و پارس جنوبی جم در چارچوب بازی‌های هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال به مصاف هم ر...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news