اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 18 آذر 1398
19 مرداد 1398 19 مرداد 1398
14:27 14:27

15 وسیله عجیب و غریب آشپزخانه که باور نمی کنید وجود داشته باشند

این وسایل آشپزخانه از نوع هوشمندانه تا کاملا ساده متغیر هستند.  در هر صورت بسیار جالب است که آنها در آشپزخانه به عنوان یک شی وجود داشته باشند.  مخصوصا برای خانم هایی که عاشق خرید وسایل جدید هستند بسیار مطبوع خواهد بود.

تهیه تخم مرغ مکعبی

اگر فرد کم تحملی باشید از اینکه تخم مرغ ها چه زمانی آماده ی خوردن می شوند، بسیار اذیت خواهید شد.  اما اگر این زمان را تحمل کنید، این ابزار به شما این امکان را می دهد که پس از پخت تخم مرغ ها، آنها را به شکل مربع فرم دهید.

دستگاه تقسیم کننده بستنی

هر نوع بیسکوییت مورد نظر خود را در قسمت زیر قالب، بستنی مورد علاقه خود را در وسط و یک بیسکوییت دیگر در بالای آن بگذارید.  آیا این روش بسیار راحت تر از رفتن به فروشگاه و خرید بستنی ساندویچی نیست؟

د ستکش اجاق پک من ( Pac Man )

این دستکش های فر سیلیکونی، جایگزین مناسب و در عین حال عجیبی برای دستکش های متداول قدیمی هستند.

ر نده تمساح

این رنده ی جذاب دارای دستگیره هایی است که هر یک از آنها مانند نیمی از سر تمساح ساخته شده است. وقتی از این ابزار استفاده نمی شود، به پایین تا می خورند، طوری که رنده مانند دندان های تمساح بنظر می رسد.  اگر عاشق پنیر و همینطور هیجان بلعیده شدن توسط تمساح باشید، این پیشنهاد جالبی است.

پوست کن ذرت

پوست کن روی ذرت می چرخد تا تمام دانه های ذرت را کاملا درآورند.  اما اگر فرزند خردسالی در خانه دارید، بهتر است از خرید این وسیله خودداری کرده و از چاقو برای دانه کردن ذرت استفاده کنید.

قلم پنکیک

یکی دیگر از ابزارهای عالی آشپزخانه برای خرید، بخصوص هنگامی که فرزندان کوچکی دارید، این قلم پنکیکی است که می تواند تا سه فنجان خمیر پنکیک را پر کند.  سپس به کودک خود اجازه دهید حروف و شکل های مختلفی را در تابه ایجاد کند.

برش دهنده آووکادو

این ابزار نه تنها می تواند آووکادو را به طور یکدست برش دهد، بلکه دارای اجزایی است که می تواند هسته میوه را درآورد و بخش های باقی مانده میوه را از پوست آن جدا کند.

جداکننده ساقه توت فرنگی

این ابزار کوچک دارای یک چنگک است که به جای آنکه مجبور شوید ساقه ها را با دست جدا کنید، با فشار دادن آن به توت فرنگی ساقه ها را به راحتی جدا می شوند.

ریز دماسنج مادون قرمز غیر تماسی

این دماسنج مادون قرمز کوچک کمتر دچار خرابی می شود زیرا دیگر نیازی به تماس مستقیم با مواد غذایی ندارد تا دمای دقیقی تا دو درجه سانتیگراد نشان داده شود.

پوست کن و مداد تراش هویج

این وسیله کوچک آشپزخانه به شما این امکان را می دهد تا هویج را به آسانی پوست بگیرید و تراش دهید.

برش دهنده هات داگ

این وسیله انتخاب بسیار مناسبی برای خانواده هایی با فرزندان کوچک است.  این برش دهنده هات داگ دارای ظاهر جالبی شبیه به سگ پاکوتاه و یک کاسه برای چاشنی است که هات داگ ها را بدون هیچ تیغی برش می زند.

پنجه های خردکننده شبیه به خرس

این پنجه های تیز خرس مانند به شما این امکان را میدهد تا گوشت هایی مانند گوشت گوسفند، مرغ و گوشت گاو را به راحتی خرد کنید.  فقط کافی است بعد از اتمام کارتان با این وسیله، آن را در ماشین ظرفشویی قرار دهید تا تمیز شوند.

اسلحه چاشنی

ظاهر این وسیله شبیه به یک هفت تیر پهن است، مانند اینکه کسی با تهدید بگوید که بهتر است از آشپزی من خوشت بیاید! این اسلحه چاشنی تهیه کباب در تابستان را لذت بخش تر میکند و با دارا بودن دو گلوله چند بار مصرف، دیگر لازم نیست نگران تمام شدن مهمات باشید.

قالب برگر ساز

این ابزار عالی به شما این امکان را می دهد تا برگرها را به هر شکلی که می خواهید و با هر نوع مواد غذایی تهیه کنید.

اخبار مرتبط

icon news

چند اشتباهی که در آشپزخانه احتمالاً مرتکب شده اید و راه حل آن‌ها

همه ما در طول روز زمانی را در آشپزخانه صرف می کنیم اما امکان دارد دچار اشتباهاتی شویم...

ابزار و وسایل عجیب آشپزخانه برای خانم های مشکل پسند

ابتکار در هر حوزه ای جذاب است.هرچه زندگی را ساده تر کند، جذاب تر. در مطلب قبل 15 وسیل...

تمیز کردن آشپزخانه در زمان کوتاه

تمیز کردن آشپزخانه یکی از کارهای زمان گیر و خسته کننده است چرا که باید برای تمیز و مر...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news