اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 30 شهریور 1398
20 مرداد 1398 20 مرداد 1398
12:03 12:03

حمله ترامپ به هالیوود

«دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا بار دیگر به هالیوود حمله کرد و گفت که هالیوود با تولید فیلم نژاد پرستانه ضررهای بسیاری ایجاد می‌کند.

به گزارش سلام نو، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در جدیدترین حمله خود هالیوود را نژادپرست خواند که با ساخت فیلم‌های نژادپرستانه ضرر و زیان فراوانی ایجاد کرده است.

ترامپ: هالیوود نژادپرست است

به نقل از ددلاین، ترامپ که در محوطه کاخ سفید با خبرنگاران صحبت می‌کرد نوک پیکان انتقادات خود دوباره سمت صنعت سرگرمی و هالیوود نشانه رفت و گفت: هالیوود، من آنها را نخبه نمی‌دانم چرا که در بسیاری از موارد نخبه‌ها کسانی هستند که هالیوود به دنبال آنها می‌رود و خود هالیوود افتضاح است. هالیوود نژادپرست است و نوع فیلم‌هایی که تولید می‌کنند در واقع برای کشور بسیار خطرناک است.

وی همچنین عنوان کرد آنچه هالیوود در حال انجام دادن آن است در واقع خدمت بد بسیار بزرگی به کشور آمریکاست.

صحبت‌های ترامپ بدون اشاره به فیلم خاصی در حالی مطرح شد که کمپانی یونیورسال اخیرا تصمیم گرفته فیلم جدیدش را با عنوان «شکار» در سایه تیراندازی‌های مرگبار در آمریکا فعلا اکران نکند. این فیلم با بازی «هیلاری سوانک» بازیگر برنده اسکار تصویرگر نسخه‌ای از کشور آمریکاست که در آن نخبه‌ها و ثروتمندان این اجازه را دارند به عنوان ورزش و سرگرمی افراد فقیر و بدبخت را شکار کنند. اما پس از تیراندازی‌های اخیر در کالیفرنیا، تگزاس و اوهایو، کمپانی یونورسال اعلام کرد به صورت موقت کمپین تبلیغاتی این فیلم را متوقف کرده است.

ترامپ همچنین اظهار کرد: این فیلم‌ها محافظه‌کاران و جمهوری‌خواهان را به شکل متفاوت از دیگران تهدید می‌کنند. وی همچنین مدعی شد همه مدیران بزرگترین کمپانی‌های فیلمسازی در هالیوود به کاخ سفید می‌آمدند تا نتیجه‌ کارهایشان را با من در میان بگذارند.

ترامپ هفته پیش نیز صنعت بازی‌های رایانه‌ای را مورد انتقاد شدید قرار داد و معتقد است که با ساخت بازی‌های رایانه‌ای خشن، فرهنگ خشونت را در جامعه ایجاد کرده‌اند.

رئیس جمهور کنونی آمریکا پیش از این در چند فیلم هالیوودی از جمله «تنها در خانه» چند نقش کوتاه بازی کرده است و ستاره‌ای که به نام وی در پیاده‌روی مشاهیر هالیوود ثبت شده تاکنون چندین بار و به بهانه‌های مختلف تخریب شده است.

اخبار مرتبط

icon news

لغو اختتامیه جشنواره فیلم تورنتو

برگزیدگان چهل و چهارمین جشنواره فیلم تورنتو از طریق اینترنت و به صورت آنلاین انتخاب خ...

آرنولد: ترامپ عاشق من است

آرنولد شوارتزنگر اعلام کرد در پشت حملات ترامپ به وی فقط یک دلیل ساده وجود دارد و آن ا...

گنجینه سینما در لس‌آنجلس فروخته می‌شود

 حراجی بزرگی در لس‌آنجلس برگزار می‌شود که گنجینه سینما قرار است در آن به ارزش چند میل...

راز غذا خوردن برد پیت در فیلم‌ها چیست؟ + عکس

 برد پیت در اکثر فیلم‌هایش در حال خوردن غذا دیده می‌شود که این کمی عجیب به نظر می‌رسد...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news