اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 20 آذر 1398
20 مرداد 1398 20 مرداد 1398
17:46 17:46

مورینیو نیمکت سیتی را مدعی قهرمانی انگلیس دانست!

ژوزه مورینیو درباره مدعیان قهرمانی لیگ برتر انگلیس گفت: چهار تیم مدعی هستند که یکی از آنها تیم ب منچستر سیتی است؛ نیمکت سیتی واقعا می تواد برای قهرمانی بجنگد

به گزارش سلام نو، از جمعه گذشته و با دیدار لیورپول و نوریچ(4-1 لیورپول) لیگ برتر فصل 20-2019 آغاز شد و روز گذشته نیز چند بازی به انجام رسید از جمله بازی وستهام و منچستر سیتی که سیتیزن ها با 5 گل به برتری رسیدند. تاتنهام نیز توانست در زمین خود، استون ویلا را 3-1 شکست دهد.

از ساعت 17.30 آرسنال اولین بازی خود را در زمین نیوکاسل انجام خواهد داد و سپس منچستریونایتد و چلسی برابر هم قرار خواهند گرفت.

ژوزه مورینیو که فعلا بدون تیم است، از این پس به تفسیر و کارشناسی بازی ها برای اسکای اسپورتس می پردازد. او در پاسخ به سوالی در مورد مدعیان قهرمانی لیگ برتر گفت:« چهار تیم مدعی قهرمانی هستند. منچسترسیتی، لیورپول، تاتنهام و تیم B منچسترسیتی. وقتی دیروز به نیمکت سیتی برابر وستهام(آگوئرو، گوندوغان، کانسلو، برناردو سیلوا و..... ) و بازیکنانی که بازی به آنها نرسیده بود نگاه کردم، با خودم فکر کردم که همین تیم روی نیمکت هم می تواند برای قهرمانی لیگ بجنگد.

قطعا همه دوست داریم یونایتد و چلسی نیز در سطح قهرمانی باشند. در فوتبال گاهی اتفاقاتی غیرقابل پیش بینی رخ می دهند اما فکر می کنم همه موافق باشند که سیتی و لیورپول، شانس های اول قهرمانی خواهند بود. سیتی فصل قبل همه چیز را در انگلیس برد و لیورپول هم قهرمان چمپیونزلیگ شد.»/ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

مورینیو: ناراحتی هیچ مشکلی را حل نمی کند

مورینیو که بعد از یک شروع خوب در تاتنهام به منچستر باخت گفت که بعد از بازی رختکن تیم ...

رئالی یاغی به تاتنهام باز می‌گردد؟

بیل سال‌ها پس از درخشش در تاتنهام به رئال رفت و به یکی از ستار‌های این تیم تبدیل شد و...

اعتراف غم‌انگیز مورینیو!

شکست تاتنهام  مقابل یونایتد باعث اعتراف خوزه مورینیو سرمربی پرتغالی این تیم شد. وی گف...

گام بزرگ لیورپول برای قهرمانی لیگ برتر

شاگردان یورگن کلوپ که در 15 دقیقه پایانی دیدار با برایتون 10 نفره شدند، در نهایت توان...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news