اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 01 بهمن 1398
20 مرداد 1398 20 مرداد 1398
20:42 20:42

انتقاد باشگاه استقلال از هیئت فوتبال/ نبود فضا باعث انتشار رقم قراردادها شد

باشگاه استقلال با انتقاد از هیئت فوتبال استان تهران در موضوع انتشار رقم قرارداد برخی بازیکنانش، نبود حریم و فضای مناسب در ساختمان آن هیئت را دلیل انتشار قراردادها ذکر کرد

توضیح باشگاه استقلال درباره انتشار ارقام قرارداد بازیکنان

به گزارش سلام نو، در واکنش به انتشار ارقام قرارداد بازیکنان در برخی رسانه ها، باشگاه استقلال توضیحاتی را در این ارتباط ارائه کرد:

«دلیل انتشار مبلغ قراردادهای بازیکنان تیم استقلال توسط برخی رسانه‌ها (گذشته از آنکه برخی از مبالغ صحیح نیست) به نبود فضا و حریم مناسب در هیات فوتبال تهران مربوط می‌شود.

اعضای باشگاه استقلال جهت ثبت قراردادهای خود به عنوان (مراجعه کننده) به هیات فوتبال رفتند ولی متاسفانه به دلیل محل استقرار نامناسب عکاس‌ها و خبرنگارها نسبت به اسناد چنین اتفاقی رخ داده است.

از هیات فوتبال استان تهران انتظار می‌رود به دلیل ورود اسناد مهم باشگاه ها در فصل نقل‌وانتقالات به آن ساختمان شرایطی را فراهم کند که حداقل پیش‌بینی لازم درباره فاصله نماینده رسانه‌ها با میز امضا درنظر گرفته شود .

شاید از نظر حرفه‌ای به رسانه‌های مورد نظر بابت انتشار این نوع اخبار نتوان خرده گرفت اما بدون تردید منجر به تجدیدنظر در ارتباطات و تعاملات آینده خواهد بود.»

به گزارش خبرنگار مهر و بر اساس اعلام بعضی از رسانه ها، مبلغ قرارداد بعضی از بازیکنان استقلال که هنگام ثبت قراردادشان در هیات فوتبال استان تهران مشاهده شده، به این شرح است:

وریا غفوری، علی کریمی و حسین حسینی: ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان
مرتضی تبریزی: ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان
فرشید باقری: ۲ میلیارد تومان
سیاوش یزدانی: ۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان

منبع: مهر

اخبار مرتبط

icon news

روزنامه گل: نگاه رنگی نداریم/ ریز قرارداد کالدرون را هم منتشر کردیم

روزنامه گل در پاسخ به انتقاد استقلالی ها از انتشار ریز قرارداد بازیکن های استقلال گفت...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news