اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 21 آذر 1398
21 مرداد 1398 21 مرداد 1398
03:14 03:14

بیرانوند: دست مامور ناجا را می بوسم +عکس

دروازه بان تیم پرسپولیس که قبلا برخورد نامناسبی با یک مامور نیروی انتظامی کرده بود، به بوشهر رفت تا یکبار دیگر از وی عذرخواهی کند و گفت: قبلا در تلویزیون عذرخواهی کردم الان هم دست او را می بوسم

به گزارش سلام نو، این سفر با همراهی جلال حسینی و حسین ماهینی و برای ختم غائله ای بود که بیرانوند آن را در حالت عصبانی ایجاد کرده بود. زمانی که مامور انتظامی درحال عکس گرفتن با جلال حسینی بود و بیرانوند او را از این موقعیت دور کرد. بعد از انتشار فیلم این صحنه در فضای مجازی بیرانوند انتقادات زیادی را تحمل کرد و حتی از سوی کمیته انضباطی به سه جلسه محرومیت تعلیقی محکوم شد. با این حال او امروز به بوشهر رفت تا در یک آیین رسمی از کار خود عذرخواهی کند.


بنابر آنچه خبرنگار ایرنا از بوشهر مخابره کرده ، بیرانوند در این مراسم که با پوشش حداکثری رسانه ها همراه بود،حرفهایی در پوزش از مامور افشین مهدویان به زبان آورد و از او حلالیت طلبید.او گفت : برخورد نامناسبم با مامور یگان امداد ناجا در حاشیه بازی پرسپولیس و پارس جنوبی جم به دلیل فضای پراسترس بازی نهایی لیگ اتفاق افتاد که این یک رفتار ناشایست بود. همواره خود را قدردان تلاش های ماموران نیروی انتظامی می‌دانم و چنین رفتاری بدون سوء نیت و تنها ناشی از استرس بازی پایانی لیگ بوده است.


وی ادامه داد: علاوه بر اینکه در یک برنامه تلویزیونی به طور رسمی در حضور مردم از مجموعه پرتلاش و زحمتکش ناجا عذرخواهی کردم با این حال اکنون نیز به صورت حضوری به بوشهر آمدم تا از مامور ناجا عذرخواهی کنم و دست وی را می‌بوسم.


این اتفاق در بازی پارس جم – پرسپولیس در 26 اردیبهشت رخ داده بود./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

بیرانوند: حاضرم به کالدرون پول توجیبی‌ بدهم!

دروازه بان پرسپولیس گفت: پولی که می خواهم به سرمربی بدهم از پول‌ توجیبی‌های تیم‌ملی ا...

بیرانوند: وحید هاشمیان سرمربی موقت تیم ملی می‌شود!

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ملی‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس بار دیگر تاکید کرد برانکو بهتر...

بیرانوند: مازیار ناظمی شب بدی برایم رقم زد!

دروازه بان ملی پوش پرسپولیس در واکنش به انتخاب نشدنش به عنوان مرد سال فوتبال آسیا گفت...

تیپ ساده بیرانوند و ژاوی در مراسم رسمی + عکس

علیرضا بیرانوند که نامزدهای عنوان مرد سال فوتبال آسیا بود با ژاوی اسطوره فوتبال اسپان...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news