اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

جمعه
جمعه 01 شهریور 1398
21 مرداد 1398 21 مرداد 1398
13:25 13:25

تیراندازی پلیس به سوناتا در خیابان نبرد

سارقی با خودروی سواری سوناتا اقدام به سرقت از داخل خودروها در محدوده جنوب شرق تهران می‌کرد که با شناسایی پلیس مورد تعقیب قرار گرفت .

 

هيونداي سوناتا

به گزارش سلام نو، حوالی ساعت هفت صبح روز گذشته ماموران گشت کلانتری سلیمانیه حین گشت زنی‌ها در حوزه استحفاظی خود به یک دستگاه سواری سوناتا که به شکل مشکوکی در حاشیه خیابان پارک کرده و یکی از سرنشینانش در حال باز کردن در یک دستگاه سواری پژو ۲۰۶ بود، مشکوک شده و برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

با نزدیک شدن ماموران به خودروی سوناتا، فردی که در حال بازکردن در پژو ۲۰۶ بود، بلافاصله سوار خودرو شده و با راننده سوناتا پا به فرار گذاشت که در همین راستا تعقیب و گریز میان پلیس و این افراد آغاز شد.

دقایقی بعد در حالی که رانندگی دیوانه‌وار راننده سوناتا بدون توجه به دستور ایست پلیس در محدوده خیابان نبرد ادامه داشت، ماموران با رعایت قوانین به کارگیری سلاح اقدام به شلیک تیر هوایی کردند، اما بازهم سوناتا متوقف نشد، اما دو متهم اقدام به پرتاب ضبط، پنل و اشیا داخل خودرو به سمت ماموران کردند، تا اینکه سرانجام ماموران با شلیک به سمت لاستیک‌های خودرو آن را متوقف کردند.

با توقف خودرو، راننده از ماشین پیاده شده و پا به فرار گذاشت اما همدست دیگر این فرد که در قسمت شاگرد حضور داشت دستگیر شده و به کلانتری منتقل شد.

متهم در تحقیقات اولیه به سرقت از داخل چندین خودرو به ویژه خودروهایی نظیر پراید و پژو و ... اعتراف کرد که در همین راستا پرونده‌ای برایش تشکیل شده و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران بزرگ با تایید این خبر به ایسنا اعلام کرد که خودروی سوناتا توقیف شده و تحقیقات ماموران برای شناسایی و دستگیری همدست فراری این سارق ادامه دارد./ایسنا


اخبار مرتبط

icon news

چگونه سارق با خونسردی موبایل را از سوپرمارکت برد+ فیلم

سارقی با رفتن به یک سوپرمارکت در شهر قدس و تظاهر به خرید کردن از غفلت فروشنده استفاده...

پایان سرقت‌های باند تایسون از دانشجویان

اعضای باند تایسون که آن قرار سرقت‌های سریالی خود از خودروهای شهروندان را از سه ماه پی...

باند 5 نفره زانتیا دزدها دستگیر شدند

سرکلانتر دوم پایتخت اعلام کرد که باندی 5 نفره را دستگیر کرده که سه دستگاه خودروی زانت...

لحظه به رگبار بستن طلافروشی در لارستان فارس + فیلم

دیروز چهارشنبه بعدازظهر دو موتورسوار ناشناس که انگیزه شان هنوز مشخض نشده به سوی یک طل...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news